Povezane vesti
Almodovarov trijumf, intrigantne teme i povratak holivudskih zvezda: Rezime 81. Venecijanskog filmskog festivala
Nova 08.09.2024
: Pobeda legendarnog španskog reditelja, prisustvo brojnih slavnih američkih glumaca i intrigantne priče obeležile su ovogodišnju Mostru. Venecijanski filmski festival, 81. po redu, završen je sinoć nakon deset vrućih dana na Lidu, i ponovo je privukao… »
Pedro Almodovar osvojio nagradu Zlatni lav za svoj prvi film na engleskom jeziku
NIN 08.09.2024
Proslavljeni španski reditelj Pedro Almodavar dobio je prestižnu nagradu "Zlatni lav" na Venecijanskom festivalu za svoj prvi film na engleskom jeziku "The Room Next Door", koji se bavi teškim temama eutanazije i klimatskih promena. Film sa Tildom… »
Almodovarov film osvojio Zlatnog lava na festivalu u Veneciji
Danas 08.09.2024
Film Next door osvojio je Zlatnog lava. To je prvi film španskog reditelja Pedra Almodovara na engleskom jeziku koji se bavi teškim temama eutanazije i klimatskih promena. Film je dobio 18-minutne ovacije kada je premijerno prikazan u Veneciji ranije ove… »
Spisak pobednika filmskog festivala u Veneciji: Pedro Almodovar trijumfovao, Nikol Kidman tragedija sprečila da primi nagradu
Blic 08.09.2024
Film španskog reditelja Pedra Almodovara "The Room Next Door" osvojio je juče nagradu Zlatni lav na Filmskom festivalu u Veneciji. To je prvi Almodovarov film na engleskom jeziku koji se bavi teškim temama eutanazije i klimatskih promena. Film Pedra… »
Vesti dana »

Snažno nevreme pogodilo Suboticu: Oborena stabla u Mišićevu i Bajmoku
Nova pre 49 minutajoš 31 povezana

Srbija završila pripreme za Evrobasket ubedljivom pobedom nad Slovenijom, Pešić zadovoljan pristupom i oprezan
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 61 povezana

Netanjahu naređuje početak pregovora o oslobađanju talaca i odobrava planove za zauzimanje Gaze
Naslovi.ai pre 1 satjoš 38 povezanih

Ekskluziva Rojtersa: Ovo su svi uslovi koje je Putin postavio Ukrajini
Vesti online pre 3 satajoš 27 povezanih

Srpska lista o nasilju kurtijevih političara: Ispunjeni su svi zakonski uslovi za kandidate na izborima
Dnevnik pre 3 satajoš 22 povezane