Povezane vesti

Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji danas završava petodnevnu posetu Podrinju, u okviru koje je razgovarao sa građanima u više mesta, istakao je da je važno da su ljudi videli da je državi stalo do njihovog zdravlja. "Mi smo… »
Predsednik Srbije: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja, čeka nas težak posao sa…

Predsednik Srbije: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja, čeka nas težak posao sa…

Insajder pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji danas završava petodnevnu posetu Podrinju, u okviru koje je razgovarao sa građanima u više mesta, istakao je da je važno da su ljudi videli, kako kaže, da je državi stalo do njihovog zdravlja. 'Mi smo… »
Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

RTV pre 10 dana
KRUPANJ - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji danas završava petodnevnu posetu Podrinju, u okviru koje je razgovarao sa građanima u više mesta, istakao je da je važno da su ljudi videli da je državi stalo do njihovog zdravlja. "Mi smo pokazali… »
Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

Vučić: Važno je da su ljudi u Podrinju videli da je državi stalo do njihovog zdravlja

Euronews pre 10 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji danas završava petodnevnu posetu Podrinju, u okviru koje je razgovarao sa građanima u više mesta, istakao je da je važno da su ljudi videli da je državi stalo do njihovog zdravlja. "Mi smo pokazali da smo u… »

Vesti dana »