Povezane vesti

"Mislila sam da li ću ikada prohodati" Zorana Pavić otkrila kakav je pakao prošla koji ju je umalo koštao zdravlja

"Mislila sam da li ću ikada prohodati" Zorana Pavić otkrila kakav je pakao prošla koji ju je umalo koštao zdravlja

Kurir pre 28 dana
Pevačica Zorana Pavić prisetila se kroz kakvu je muku prošla zbog spota za pesmu "Jabuka". Ona je, kako je izjavila, umalo ostala nepokretna. Zorana je scene snimala u kadi punoj hladne vode što je moglo ozbiljno da je košta zdravlja. - Kada smo… »
"Tri dana nisam mogla da hodam": Naša pevačica (59) prošla kroz pakao: "To je živa istina..."

"Tri dana nisam mogla da hodam": Naša pevačica (59) prošla kroz pakao: "To je živa istina..."

Blic pre 28 dana
Pevačica Zorana Pavić (59) jednom prilikom je doživela veliku neprijatnost na snimanju spota, a sada je ispričala kako je umalo ostala nepokretna. Naime, dok je Zorana snimala kadrove za spot, scene su se uglavnom snimale u kadi u kojoj je bila hladna… »
"Mislila sam da li ću ikada više prohodati": Naša pevačica doživela strašnu neprijatnost, mnogo se uplašila

"Mislila sam da li ću ikada više prohodati": Naša pevačica doživela strašnu neprijatnost, mnogo se uplašila

Telegraf pre 28 dana
Preporučujemo. Pevačica Zorana Pavić doživela je veliku neprijatnost na snimanju spota i ispričala kako je umalo ostala nepokretna. Naime, dok je snimala kadrove za spot, scene su se uglavnom snimale u kadi u kojoj je bila hladna voda, pa ona nakon… »

Vesti dana »