Povezane vesti

Italijanski teniser Janik Siner prvi put u karijeri osvojio Ju Es open

Italijanski teniser Janik Siner prvi put u karijeri osvojio Ju Es open

Politika pre 11 dana
NjUJORK – Italijanski teniser Janik Siner osvojio je prvi put u karijeri Ju Es open pošto je u finalu savladao Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) za dva sata i 17 minuta. Sineru (23) je ovo drugi grend slem pehar u karijeri, prvi… »
Siner: Titulu posvećujem bolesnoj tetki, bio je ovo težak period za mene

Siner: Titulu posvećujem bolesnoj tetki, bio je ovo težak period za mene

Politika pre 11 dana
Italijanski teniser Janik Siner rekao je posle osvajanja Ju Es opena da titulu posvećuje bolesnoj tetki i dodao da je iza njega težak period u karijeri. Siner je u finalu savladao Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) i tako prvi put… »
Siner: Titulu posvećujem bolesnoj tetki, bio je ovo težak period za mene

Siner: Titulu posvećujem bolesnoj tetki, bio je ovo težak period za mene

Sportski žurnal pre 11 dana
Siner je u finalu savladao Amerikanca Tejlora Frica 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) i tako prvi put slavio u Njujorku. Italijanski teniser Janik Siner rekao je posle osvajanja Ju Es opena da titulu posvećuje bolesnoj tetki i dodao da je iza njega težak period u… »
Janik Siner osvojio US Open: I kada nije dopingovan, "Broj jedan" dominira!

Janik Siner osvojio US Open: I kada nije dopingovan, "Broj jedan" dominira!

Mondo pre 11 dana
Italijanski teniser osvojio i drugi grend slem trofej u sezoni, posle Australijan opena. Janik Siner pobedio je u finalu US Opena u Njujorku domaćeg tenisera Tejlora Frica u tri seta i tako podigao svoj drugi grend-slem trofej u karijeri. Konačan… »
Milioni dolara Italijanu uz pehar

Milioni dolara Italijanu uz pehar

Sport klub pre 11 dana
Janik Siner je pored titule osvojio i rekordnu sumu novca namenjenu pobedniku na US openu. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Italijan je dobio ček na neverovatnih 3,6 miliona dolara za sedam trijumfa na stadionu Artur Eš u Njujorku… »
Fric: "Da sam igrao protiv Novaka..."

Fric: "Da sam igrao protiv Novaka..."

B92 pre 11 dana
Američki teniser Tejlor Fric govorio je na konferenciji za medije posle poraza u finalu US opena od Janika Sinera. Prvi igrač sveta je slavio relativno rutinski rezultatom 6:3, 6:4, 7:5. Najinteresantnije pitanje ticalo se izjave Frensisa Tijafoa, koji… »
Kirjos prozivao Sinera zbog dopinga, pa se prvi obratio Fricu i poslao mu poruku posle finala US Opena

Kirjos prozivao Sinera zbog dopinga, pa se prvi obratio Fricu i poslao mu poruku posle finala US Opena

Nova pre 11 dana
: Italijanski teniser Janik Siner osvojio je trofej na US Openu pobedom nad Tejlorom Fricom u tri seta. Siner je slavio nedugo nakon što je javnost saznala za doping skandal gde je Italijan u martu ove godine dvaput bio pozitivan na klostebol. Proces je… »
Nova ATP lista: Siner ima duplo više bodova od Đokovića

Nova ATP lista: Siner ima duplo više bodova od Đokovića

Sport klub pre 11 dana
Janik Siner ne samo da je potvrdio da je u 2024. bez premca na Turu već je i povećao prednost u odnosu na rivale na ATP listi. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Italijan je u finalu poslednjeg gren slem turnira u sezoni u tri seta… »
Siner je novi šampion US Opena: Italijan slavio posle doping afere, Fric mu nije dorastao u najvećem meču karijere

Siner je novi šampion US Opena: Italijan slavio posle doping afere, Fric mu nije dorastao u najvećem meču karijere

Nova pre 10 dana
: Italijanski teniser Janik Siner novi je šampion US Opena pošto je u finalu pobedio Tejlora Frica sa 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) u nedelju uveče. Janik je svoj drugi grend slem trofej ove godine, posle onog iz Australije, razočarao i Frica i dvadesetak… »
Janik Siner je šampion US opena: Dočekan zvižducima, ali vraća se kući sa grend slem peharom! (video)

Janik Siner je šampion US opena: Dočekan zvižducima, ali vraća se kući sa grend slem peharom! (video)

Hot sport pre 10 dana
Drugi grend slem za njega posle osvojenog Australian opena! U dramatičnom finalu održanom večeras u Njujorku, italijanski teniser Janik Siner je pobedio američkog asa Tejlora Frica sa ubedljivih 3:0 u setovima – 6:3, 6:4, 7:5. Ova pobeda je stigla… »
Siner slavi drugi Grend slem, Fric na ivici suza; "Ovo je za moju tetku"

Siner slavi drugi Grend slem, Fric na ivici suza; "Ovo je za moju tetku"

B92 pre 10 dana
Janik Siner i Tejlor Fric sastali su se u finalu US opena, a pobedu je odneo Italijan. Spektakl iz Njujorka, uz sve što se desi i posle meča, ispratite uživo uz B92.sport! Siner je uspeo da savlada Frica sa 3-0 i osvoji drugi Grend slem trofej u… »
Siner uspeo nešto što nisu Novak, Rodžer i Rafa

Siner uspeo nešto što nisu Novak, Rodžer i Rafa

B92 pre 10 dana
Janik Siner je po prvi put u karijeri postao šampion US Opena. Mladi Italijan je posle 136 minuta igre u finalu pobedio Tejlora Frica, 6:3, 6:4, 7:5 i tako stigao do drugog grend slema u karijeri. Prethodni je osvojio početkom godine na Australijan… »
Američko prokletstvo i dalje traje - Siner osvojio US open!

Američko prokletstvo i dalje traje - Siner osvojio US open!

B92 pre 10 dana
Janik Siner je u finalu US opena pobedio Tejlora Frica sa 3-0 u setovima! Siner je svoj prvi US open osvojio posle samo dva sata igre protiv Frica, po setovima – 6:3, 6:4, 7:5. Italijanskom teniseru, već uveliko prvom na planeti, ovo je drugi Grend… »
Siner prvi put u karijeri osvojio Ju Es open (video)

Siner prvi put u karijeri osvojio Ju Es open (video)

Sportski žurnal pre 10 dana
Turnir u Velikoj jabuci obeležila objava o dopingu Italijana, koji je prošao bez kazne. Italijanski teniser Janik Siner (23) osvojio je prvi put u karijeri Ju Es open! U finalu je savladao Amerikanca Tejlora Frica 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) za dva sata i 17… »
Siner: Titula za bolesnu tetku; Fric: Izvinjavam se, nisam uspeo

Siner: Titula za bolesnu tetku; Fric: Izvinjavam se, nisam uspeo

B92 pre 10 dana
Janik Siner je na impresivan način stigao do prvenca na US Openu. Mladi Italijan je u velikom finalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica, 6:3, 6:4, 7:5 posle dva sata i 16 minuta igre. Na ceremoniji dodele pobednika, Tejlor Fric je bo veoma tužan, bilo je… »
Janik Siner nasledio Đokovića u Njujorku: Italijan osvojio drugi Grend slem u karijeri

Janik Siner nasledio Đokovića u Njujorku: Italijan osvojio drugi Grend slem u karijeri

Euronews pre 10 dana
Janik Siner stigao je na US Open 2024 opterećen doping aferom i brojnim kritikama na njegov i račun ATP, zbog dugog prikrivanja kršenja pravila i preblage kazne, ali se sa Otvorenog prvesntva Sjedinjenih Američkih Država u tenisu vraća s drugim… »
Amerikanci se uzalud nadali VIDEO

Amerikanci se uzalud nadali VIDEO

B92 pre 10 dana
Amerikanci su želeli da Tejlor Fric prekine "post" koji traje od 2003, ali tome se isprečio prvi igrač sveta, Janik Siner. Već 21 godinu, od titule Endija Rodika upravo ovde na US openu, ne znaju za Grend slem titulu. Italijan je bio prejak ovoga puta… »
Siner kralj betona u 2024. godini

Siner kralj betona u 2024. godini

Sport klub pre 10 dana
Janik Siner je pobedom protiv Tejlora Frica stigao do druge gren slem titule u karijeri, ali i potvrdio potpunu dominaciju na betonu ove godine. Prvi reket sveta je na ovoj podlozi osvojio četiri titule uključujući oba gren slema u Australiji i na US… »
Fric: Nisam igrao neverovatno, a došao sam do finala

Fric: Nisam igrao neverovatno, a došao sam do finala

Sport klub pre 10 dana
Američki teniser Tejlor Fric razočaran je svojom partijom u finalu US opena. Ozmo u Velikoj Jabuci Fric, koji ima 26 godina, izgubio je od Janika Sinera u meču za titulu sa 6:3, 6:4, 7:5. „Bio je težak meč za mene. Imao sam plan šta želim da… »
Ma, kakav doping, ja sam najbolji! Janik Siner osvojio Ju-Es open 2024 posle neviđenog skandala, slede tektonske promene na…

Ma, kakav doping, ja sam najbolji! Janik Siner osvojio Ju-Es open 2024 posle neviđenog skandala, slede tektonske promene na…

Večernje novosti pre 10 dana
Novak Đoković će 2024. godinu završiti bez ijednog osvojenog grend slem turnira, ali uz istorijsku zlatnu olimpijsku medalju sa Igara u Parizu. A na poslednjem od četiri velika, za svaku sezonu standardna, teniska nadmetanja - trijumfovao je momak… »
Od doping skandala do grend slem pehara - Siner osvojio US open!

Od doping skandala do grend slem pehara - Siner osvojio US open!

Sportske.net pre 10 dana
Italijanski teniser Janik Siner osvojio je US open. On je večeras u finalu grend slema u Njujorku savladao domaćeg tenisera Tejlora Frica sa maksimalnih 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 7:5 . Meč za titulu trajao je dva sata i 17 minuta igre. Amerikanci su… »
Siner u Njujorku osvojio drugu gren slem titulu u karijeri!

Siner u Njujorku osvojio drugu gren slem titulu u karijeri!

Sport klub pre 10 dana
Italijan Janik Siner pobednik je poslednjeg gren slem turnira u sezoni. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Prvi teniser sveta je u finalu US Opena savladao američkog predstavnika Tejlora Frica sa 3-0, po setovima 6:3, 6:4, 7:5 za dva… »
Surovo - Siner ostavio Đokovića "u prašini"

Surovo - Siner ostavio Đokovića "u prašini"

B92 pre 10 dana
Janik Siner nakon titule na US openu ima duplo više bodova od Novaka Đokovića na ATP rang listi. Na zvaničnoj ATP listi koja će biti objavljena u ponedeljak, Siner će ostati prvi teniser sveta. Međutim, posle osvajanja svog drugog Grend slema u… »
Evo šta titula Janika Sinera na US Openu znači za Novaka Đokovića

Evo šta titula Janika Sinera na US Openu znači za Novaka Đokovića

Telegraf pre 10 dana
Preporučujemo. Prvi teniser sveta Janik Siner prošetao se na putu do titule na US Openu i tako osvojio svoj drugi Grend slem ove godine, ali i od početka karijere. Nakon Australijan Opena u januaru, sada se okitio i u Njujorku pobedom protiv Tejlora… »
Vilander: Siner je sjajan kada kontroliše razmene

Vilander: Siner je sjajan kada kontroliše razmene

B92 pre 10 dana
Mats Vilander, nekada prvi teniser sveta, uporedio je Janika Sinera sa članovima takozvane "velike trojke". Rodžer Federer, Novak Đoković i Rafael Nadal su unazad dve decenije obeležili tenis i osvojili zajedno 66 grend slem trofeja. Siner, koji u… »
Ju-ES open "kao pre": Amerikanci su na ovo čekali neverovatno dugo

Ju-ES open "kao pre": Amerikanci su na ovo čekali neverovatno dugo

Večernje novosti pre 10 dana
JU-ES open je došao do kraja, ostalo je još da se odigra muško finale u kom se sastaju Janik Siner i Tejlor Fric. Ovaj meč će biti posebno važan za Amerikance. FOTO: Tanjug/AP Naime, 26-godišnjak iz San Dijega je prvi igrač iz ove države još od… »
Finale US opena istorijsko i pre nego što je počelo!

Finale US opena istorijsko i pre nego što je počelo!

Sportske.net pre 10 dana
Italijan Janik Siner i Amerikanac Tejlor Fric sastaće se večeras od 20 sati u velikom finalu US opena, koje će, kako god da se završi, velikim slovima biti upisano u istoriju tenisa. Večeras će se definirivno završiti jedno slavno poglavlje u… »
Detalji slučaja tenisera koji je zbog istog „greha“ kao Siner suspendovan na četiri godine: Iskoristili ga da treniraju…

Detalji slučaja tenisera koji je zbog istog „greha“ kao Siner suspendovan na četiri godine: Iskoristili ga da treniraju…

Nova pre 10 dana
: Kada je objavljeno da je Janik Siner pao na doping testu, ubrzo je put u javnost našla i informacija da je bio pozitivan na susptancu po imenu "klostebol", zbog koje je samo par meseci pre njega na četiri godine suspendovan Sinerov sunarodnik, Stefano… »
Siner ili Fric, šta kažu gledaoci? (VIDEO)

Siner ili Fric, šta kažu gledaoci? (VIDEO)

Sport klub pre 10 dana
Dan velikog finala, treći put se sastaju Janik Siner i Tejlor Fric, a ko će osvojiti titulu? Posetioci US opena su podeljeni. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Bilo je zanimljvih odgovora. Od onih „realnih“ koji prednost daju… »

Vesti dana »