Povezane vesti

On je prvi učesnik "Odabranih": Mijatov se useljava u Elitu, bacio oko na Maju Marinković, prozvao Aneli

On je prvi učesnik "Odabranih": Mijatov se useljava u Elitu, bacio oko na Maju Marinković, prozvao Aneli

Telegraf pre 21 dana
Preporučujemo. Prvi učesnik kuće "Odabranih" je Dragomir Mijatov. Voditeljka Dušica Jakovljević ga je najavila, a kada se pojavio u studiju dobio je gromoglasni aplauz. Mijatov dolazi iz Žablja. Privlače ga plavuše, Aneli Ahmić mu, kako ističe… »
Nismo imali struju, tata je varao mamu Nova učenica Elite 8 ima tešku životnu priču: Radila sam na njivi

Nismo imali struju, tata je varao mamu Nova učenica Elite 8 ima tešku životnu priču: Radila sam na njivi

Alo pre 21 dana
Snežana je po dolasku u studio otkrila detalje o svom životu. Večerašnja treća učesnica "Odabranih" je Snežana Vlajkov. Snežana je po dolasku u studio otkrila detalje o svom životu. TV Pink/Printscreen - Imam 22 godine, ne radim nigde, a razlog… »
Zadrugar najavio obračun sa Bebicom! Skandal odmah po ulasku u Elitu 8!

Zadrugar najavio obračun sa Bebicom! Skandal odmah po ulasku u Elitu 8!

Alo pre 21 dana
Aca je odmah po ulasku otkrio da će se suočiti sa Nenadom Macanovićem Bebicom. Aleksandar Anđelić, poznatiji kao Aca Kockar, novi je učesnik Elite 8. Aca je odmah po ulasku otkrio da će se suočiti sa Nenadom Macanovićem Bebicom. - On mi je dao… »
U "elitu" ulazi duplikat anite Stanojlović! Ima samo 22 godine, a život je nije mazio: Siromašni smo, nismo imali hranu ni…

U "elitu" ulazi duplikat anite Stanojlović! Ima samo 22 godine, a život je nije mazio: Siromašni smo, nismo imali hranu ni…

Kurir pre 21 dana
Snezana Vlajkov nova je učesnica rijaliti ṣ̌uoa " Elita". Ima samo 22 godine i kako kaže, prijavila se iz čiste radoznalosti. 03:09 Snežana Vlajkov nova učesnica Elite Ono ṣ̌to smo svi primetili je da Snežana fizički jako podseća na Anitu… »
Skandal u emisiji uživo na pinku! Dušica Jakovljević napala prvog takmičara: Kako tako nešto možeš da kažeš?!

Skandal u emisiji uživo na pinku! Dušica Jakovljević napala prvog takmičara: Kako tako nešto možeš da kažeš?!

Alo pre 21 dana
Novi takmičar je otkrio da dolazi iz Vojvodine, te priznao kakve devojke voli. Dragomir Mijatov je večerašnji prvi učesnik Elite 8. Novi takmičar je otkrio da dolazi iz Vojvodine, te priznao kakve devojke voli. - Plavuše su moj tip, a Maja… »

Vesti dana »