Povezane vesti

Povratak diskvalifikovanog zadrugara! Matora mu "preotela" devojku, sad ulazi u Elitu kao drugi odabrani

Povratak diskvalifikovanog zadrugara! Matora mu "preotela" devojku, sad ulazi u Elitu kao drugi odabrani

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Drugi učesnik koji će se večeras useliti u "Elitu 8", u kuću odabranih, je Danijel Dujković Munjez. On je iz prethodne sezone bio diskvalifikovan, a sada ističe da nasilja neće biti, planira sve da ispravi. - Dve noći sam bio u… »
"Zatvorili su me, da ne bih ponovio ono!" Diskvalifikovan učesnik se vraća u "Elitu", u karantinu bio skroz odvojen od svih!

"Zatvorili su me, da ne bih ponovio ono!" Diskvalifikovan učesnik se vraća u "Elitu", u karantinu bio skroz odvojen od svih!

Kurir pre 11 dana
Večeras je drugo veče ulaska učesnika u novu, osmu sezonu " Elite", a gledaoci su juče imali prilike da se upoznaju sa 51 učesnikom ovog rijaliti programa. Ipak, večeras se nastavlja spektakularan ulazak, ali ovog puta odabranih elitara. 03:38… »
"Treba mi sat vremena da se zaljubi u mene" Bio je diskvalifikovan prošle sezone, a sada najavio totalni haos, ulazi u Elitu…

"Treba mi sat vremena da se zaljubi u mene" Bio je diskvalifikovan prošle sezone, a sada najavio totalni haos, ulazi u Elitu…

Alo pre 11 dana
Munjez je za Alo! otkrio da li već bacio oko na neku od novih učesnica. Elita 8 počela je sinoć, a danas je drugo veče otvaranja najgledanijeg rijaliti šou programa na našim prostorima. Naime, večeras će se u rijaliti useliti još deset… »
Počinje drugo veče otvaranja elite 8 Evo koliko takmičara večeras ulazi i šta će obeležiti spektakularnu noć!

Počinje drugo veče otvaranja elite 8 Evo koliko takmičara večeras ulazi i šta će obeležiti spektakularnu noć!

Alo pre 11 dana
Sinoć smo imali prilike da ispratimo ulazak čak 50 novih kandidata, a svi željno iščekuju da vide šta su čelnici televizije Pink spremili za večeras. Elita 8 počela je sinoć, a danas je drugo veče otvaranja najgledanijeg rijaliti šou programa… »

Vesti dana »