Povezane vesti

"Vodite me napolje!" u Eliti izbio skandal nakon Gastozovog ulaska: Ona razvaljuje kapiju, razbija po imanju

"Vodite me napolje!" u Eliti izbio skandal nakon Gastozovog ulaska: Ona razvaljuje kapiju, razbija po imanju

Telegraf pre 10 dana
Preporučujemo. Rijaliti zvezda, poznati jutjuber i pevač, Nenad Marinković Gastoz, uselio se u Elitu 8, kao specijalno iznenađenje koje je produkcija držala u strogoj tajnosti. Takmičari nisu krili iznenađenje kada su ga ugledali, ali je šou na… »
Zlostavljanje javnosti nasilnim rijalitijima nastavlja se punom parom, već prvog vikenda nove Pinkove „Elite“ scene…

Zlostavljanje javnosti nasilnim rijalitijima nastavlja se punom parom, već prvog vikenda nove Pinkove „Elite“ scene…

Nova pre 9 dana
: Kao specijalno iznenađenje sinoć je u "Elitu 8", rijaliti koji se emituje na televiziji "Pink", na samom kraju ušao reper Nenad Marinkovći Gastoz. Međutim, prve večeri rijalitija obeležilo je dobro poznato nasilničko ponašanje i mentalno… »
U Eliti već izbio skandal: Čim je ušao Gastoz, jedna učesnica krenula da razvaljuje kapiju!

U Eliti već izbio skandal: Čim je ušao Gastoz, jedna učesnica krenula da razvaljuje kapiju!

Blic pre 9 dana
Kao specijalno iznenađenje sinoć je u "Elitu 8" na samom kraju ušao reper Nenad Marinkovći Gastoz. Njegov ulazak u "Elitu 8" je bio pravo iznenađenje kako za gledaoce, tako i za ukućane. Takmičari nisu krili iznenađenje kada su ga ugledali, ali je… »
Skandal u eliti čim je ušao Gastoz: Ona odmah krenula da razvaljuje kapiju, letele kante za đubre, obezbeđenje uletelo!

Skandal u eliti čim je ušao Gastoz: Ona odmah krenula da razvaljuje kapiju, letele kante za đubre, obezbeđenje uletelo!

Kurir pre 9 dana
Kao specijalno iznenađenje u "Elitu 8" na samom kraju ušao reper Nenad Marinković Gastoz. Njegov ulazak u "Elitu 8" je bio pravo iznenađenje kako za gledaoce, tako i za ukućane. Takmičari nisu krili iznenađenje kada su ga ugledali, ali je šou na… »
Iznenađenje za kraj, Gastoz ušao u Elitu: Očekuju ga od 1. sezone, a ova takmičarka odmah zagrebala na kapiju

Iznenađenje za kraj, Gastoz ušao u Elitu: Očekuju ga od 1. sezone, a ova takmičarka odmah zagrebala na kapiju

Mondo pre 9 dana
Rijaliti zvezda, poznati jutjuber i pevač, Nenad Marinković Gastoz, uselio se u Elitu 8, kao specijalno iznenađenje koje je produkcija držala u strogoj tajnosti. Reper i jutjuber, Nenad Marinković Gastoz, je novi učesnik "Elite 8". On ima veliko… »
Ušao u Elitu sa polomljenom nogom! Otežano hoda: "Lele, gde sam došao?!"

Ušao u Elitu sa polomljenom nogom! Otežano hoda: "Lele, gde sam došao?!"

Alo pre 10 dana
Došao je večeras na poznato imanje u Šimanovcima kao poslednji, osmi takmičar koji ide u Kuću odabranih. Nenad Marinković Gastoz ušao je večeras u Elitu 8, a njegov ulazak iznenadio je mnoge. - Pukao me adrenalin! Klecaju mi noge! Jedva čekam da… »
On je specijalno iznenađenje u eliti 8! Samo troje ljudi znalo je da ulazi, 7 godina se čekalo na njegovo pojavljivanje!

On je specijalno iznenađenje u eliti 8! Samo troje ljudi znalo je da ulazi, 7 godina se čekalo na njegovo pojavljivanje!

Alo pre 10 dana
Voditeljka Dušica Jakovljević najavila ga je specijalnim rečima. Nenad Marinković Gastoz je novi učesnik "Elite 8". Voditeljka Dušica Jakovljević najavila ga je specijalnim rečima. - Došao je iz Francuske i proslavio se kao jutjuber a onda je… »
Samo troje ljudi znalo je da ulazi: Veliko iznenađenje na kraju, Gastoz ušao u Elitu!

Samo troje ljudi znalo je da ulazi: Veliko iznenađenje na kraju, Gastoz ušao u Elitu!

Telegraf pre 10 dana
Preporučujemo. Jutjuber i reper, Nenad Marinković Gastoz, je novi učesnik "Elite 8". Voditeljka Dušica Jakovljević najavila ga je rečima: - Došao je iz Francuske i proslavio se kao jutjuber a onda je postao jedan od najpoželjnijih muškaraca na… »

Vesti dana »