Povezane vesti

„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

Južne vesti pre 9 dana
EPA Endrju Tejt kategorički odbija sve optužbe Dve žene koje tvrde da ih je silovao i davio kontroverzni influenser na društvenim mrežama Endrju Tejt govorile su za BBC o njihovim iskustvima. Još jedna žena iznela je optužbu, prvi put, da ju je… »
„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

Danas pre 9 dana
Dve žene koje tvrde da ih je silovao i davio kontroverzni influenser na društvenim mrežama Endrju Tejt govorile su za BBC o njihovim iskustvima. Još jedna žena iznela je optužbu, prvi put, da ju je silovao Tejtov mlađi brat Tristan – takođe… »
"Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

"Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

NIN pre 9 dana
Dve žene koje tvrde da ih je silovao i davio kontroverzni influenser na društvenim mrežama Endrju Tejt govorile su za BBC o njihovim iskustvima. Još jedna žena iznela je optužbu, prvi put, da ju je silovao Tejtov mlađi brat Tristan - takođe… »
„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

„Tejt nas je silovao i davio”: Žene govore za BBC

Radio 021 pre 9 dana
Dve žene su opisale da ih je napao kontroverzni influenser dok je živeo u Lutonu u Velikoj Britaniji. EPA Endrju Tejt kategorički odbija sve optužbe Dve žene koje tvrde da ih je silovao i davio kontroverzni influenser na društvenim mrežama Endrju… »
„Odjednom me je zgrabio za vrat i krenuo da me davi“: Progovorile žrtve Endrua Tejta, iznele jezive detalje

„Odjednom me je zgrabio za vrat i krenuo da me davi“: Progovorile žrtve Endrua Tejta, iznele jezive detalje

Nova pre 9 dana
: Dve žene koje tvrde da ih je silovao i davio kontroverzni Endrju Tejt progovorile su za BBC o svojim iskustvima. Jedna od njih tvrdi da ju je silovao Tejtov mlađi brat Tristan, takođe influenser sa milionima pratilaca. Braća Tejt, koji imaju 36 i… »
"Davio me je i silovao, poruke su bile jezive": Potresne ispovesti žena koje su optužile Endrua Tejta za zlostavljanje…

"Davio me je i silovao, poruke su bile jezive": Potresne ispovesti žena koje su optužile Endrua Tejta za zlostavljanje…

Blic pre 9 dana
Dve žene, koje tvrde da ih je influenser Endru Tejt silovao i davio, ispričale su za medije detalje jezivog mučenja koje su, kako tvrde, preživele. Dušu je otvorila i jedna devojka, koja tvrdi da ju je napastvovao Endruov brat Tristan, takođe… »
Potresna ispovest navodnih žrtava braće Tejt: "Davio me je, silovao, poruke su bile jezive"

Potresna ispovest navodnih žrtava braće Tejt: "Davio me je, silovao, poruke su bile jezive"

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Dve žene, koje tvrde da ih je influenser Endrju Tejt silovao i davio, ispričale su za medije detalje jezivog mučenja koje su, kako tvrde, preživele. Dušu je otvorila i jedna devojka, koja tvrdi da ju je napastvovao Endrjuov brat… »

Vesti dana »