Povezane vesti

Odrasla je u malom selu u Srbiji, a sa 19 se preselila u Hrvatsku: „To mi je najbolja odluka u životu – evo zašto“

Odrasla je u malom selu u Srbiji, a sa 19 se preselila u Hrvatsku: „To mi je najbolja odluka u životu – evo zašto“

Nova pre 9 dana
: Srpska Tiktokerika, koja na ovoj društvenoj platformi objavljuje pod profilom @__iammi.__, otkrila je da jednom od svojih najboljih odluka u životu smatra to što se pre pet godina preselila u Hrvatsku. „Jedna od mojih najboljih odluka bila je ta… »
Srpkinja se pre pet godina preselila u Hrvatsku pa otkrila da li se pokajala: "To mi je bila najbolja odluka u životu"

Srpkinja se pre pet godina preselila u Hrvatsku pa otkrila da li se pokajala: "To mi je bila najbolja odluka u životu"

Blic pre 9 dana
Srpska Tiktokerika, koja na ovoj društvenoj platformi objavljuje pod profilom @__iammi.__, pre pet godina preselila se u Hrvatsku, a tek sada je odlučila da ispriča da li se zbog toga pokajala. Ova devojka živi u Rijeci i evo šta kaže o tome da ceo… »
Srpkinja se preselila u Hrvatsku: Evo šta ju je tamo dočekalo VIDEO

Srpkinja se preselila u Hrvatsku: Evo šta ju je tamo dočekalo VIDEO

B92 pre 9 dana
Srpska Tiktokerika, koja na ovoj društvenoj platformi objavljuje pod profilom @__iammi.__, pre pet godina preselila se u Hrvatsku, a tek sada je odlučila da ispriča da li se zbog toga pokajala. "Jedna od mojih najboljih odluka bila je ta što sam se… »

Vesti dana »