Povezane vesti

Radonjić: Imam poseban odnos sa navijačima, na koji sam ponosan

Radonjić: Imam poseban odnos sa navijačima, na koji sam ponosan

Sportski žurnal pre 9 dana
Na narednom meču ćemo proslaviti i 61. rođendan naše “Marakane”, kuće svih zvezdaša. Nemanja Radonjić je ponovo zadužio crveno-beli dres. Iskoristio je priliku da pozove navijače na proslavu rođendana “Marakane”, zakazanu za subotu od 20… »
Radonjić: "Jedva čekam da nastavim gde sam stao"

Radonjić: "Jedva čekam da nastavim gde sam stao"

B92 pre 9 dana
Novi fudbaler Zvezde Nemanja Radonjić pozovao je sve navijače na proslavu rođendana Marakane, koja je zakazana za subotu 14. septembar od 20 časova. Rival će biti gost iz Kruševca – Napredak. "Radujem se utakmici protiv Napretka, drago mi je što… »
"Dobio sam mnogo poruka..." Nemanja Radonjić otkrio šta se dešavalo letos i zašto jedva čeka 61. rođendan Marakane

"Dobio sam mnogo poruka..." Nemanja Radonjić otkrio šta se dešavalo letos i zašto jedva čeka 61. rođendan Marakane

Večernje novosti pre 9 dana
NEMANjA Radonjić se vratio u Crvenu zvezdu. Priliku da po drugi u crveno-belom dresu izađe na stadion "Rajko Mitić" imaće u subotu protiv kruševačkog Napretka. FOTO: FK Crvena zvezda Brzonogi fudbaler je istakao da ne može da dočeka trenutak da… »
Radonjić jedva čeka da igra na Marakani: „Uželeo sam se igranja pred Zvezdinom publikom!“

Radonjić jedva čeka da igra na Marakani: „Uželeo sam se igranja pred Zvezdinom publikom!“

Hot sport pre 9 dana
„Ne mogu da dočekam da istrčim ponovo na teren i da nastavim tamo gde sam stao pre šest godina!“ Šampion države, Crvena zvezda, u subotu od 20 sati dočekaće Napredak iz Kruševca na proslavi 61. rođendana „Marakane“ u meču osmog kola… »
Radonjić: "Ne mogu da dočekam da istrčim na Marakanu!"

Radonjić: "Ne mogu da dočekam da istrčim na Marakanu!"

Sportske.net pre 9 dana
Nakon završetka reprezentativne pauze narednog vikenda nastavlja se takmičnje u Super ligi Srbie. Šampion države Crvena zvezda u subotu od 20 sati dočekaće Napredak iz Kruševca na proslavi 61. rođendana "Marakane" u meču osmog kola nacinalnog… »
"Delije" apeluju: Nemojte da neko zakasni

"Delije" apeluju: Nemojte da neko zakasni

Večernje novosti pre 9 dana
Najvatreniji navijači Crvene zvezde imaju apel za sve kojima su crveno-beli u srcu. Screenshot / Telegram / Delije Crvena zvezda će u subotu, 14. septembra, obeležiti 61. rođendan stadiona ”Rajko Mitić”, kada će crveno-beli dočekati… »
Zvezda slavi 61. rođendan Marakane na meču protiv Napretka

Zvezda slavi 61. rođendan Marakane na meču protiv Napretka

Sportski žurnal pre 9 dana
Slavlje zakazano za subotu. Fudbalski klub Crvena zvezda pozvao je danas navijače da dođu u velikom broju na meč osmog kola Superlige Srbije protiv Napretka na kome će biti proslavljen 61. rođendan Marakane. Utakmica između Crvene zvezde i Napretka… »
Zvezda proslavlja rođendan protiv Napretka

Zvezda proslavlja rođendan protiv Napretka

B92 pre 9 dana
Fudbalski klub Crvena zvezda pozvao je navijače da dođu u velikom broju na meč 8. kola Superlige Srbije protiv Napretka na kome će biti proslavljen 61. rođendan "Rajko Mitić" stadiona. Utakmica između Crvene zvezde i Napretka biće odigrana u… »

Vesti dana »