Povezane vesti

Luka Dončić se oprostio od Bore Đorđevića: Evo koji Čorbin hit sluša dok ga se seća!

Luka Dončić se oprostio od Bore Đorđevića: Evo koji Čorbin hit sluša dok ga se seća!

Mondo pre 9 dana
Luka Dončić se oprostio od Bore Đorđevića na društvenim mrežama. Proslavljeni NBA košarkaš Luka Dončić poslao je poslednji pozdrav legendarnom frontmenu Riblje Čorbe Borislavu Bori Đorđeviću. Slovenački košarkaš poznat je kao ljubitelj… »
Luka Dončić odao počast Bori Đorđeviću: Jedna pesma Riblje čorbe mu baš znači

Luka Dončić odao počast Bori Đorđeviću: Jedna pesma Riblje čorbe mu baš znači

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Jedan od najboljih košarkaša današnjice, Luka Dončić, odao je počast preminulom rokeru Borislavu Bori Đorđeviću, legendarnom frontmenu grupe Riblja Čorba. Slovenački košarkaš je na svom Instagram profilu podelio pesmu "Kad sam… »
Luka Dončić se oprostio od Bore Đorđevića: Pustio njegovu pesmu: U autu odzvanja - "Kad sam bio mlad"

Luka Dončić se oprostio od Bore Đorđevića: Pustio njegovu pesmu: U autu odzvanja - "Kad sam bio mlad"

Blic pre 9 dana
Luka Dončić, jedan od trenutno najboljih košarkaša NBA lige, na svom Instagram profilu okačio je kako u kolima sluša pesmu Bore Đorđevića, koji je preminuo pre pet dana u bolnici u Ljubljani nakon borbe sa bolešću. Naime, Luka Dončić, podelio… »

Vesti dana »