Povezane vesti

U Donjim Komaricama gori oko sto hektara rastinja i šume

U Donjim Komaricama gori oko sto hektara rastinja i šume

Glas Šumadije pre 9 dana
Kako Glas Šumadije nezvanično saznaje, kragujevački vatrogasci ulažu velike napore da lokalizuju požar u Donjim Komaricama gde gori oko 100 hektara niskog rastinja i šume. Od jutros je bilo više od deset požara na otvorenom prostoru u Šumadijskom… »
Muškarac nastradao u požaru u selu Kutlovo kod Kragujevca

Muškarac nastradao u požaru u selu Kutlovo kod Kragujevca

Glas Šumadije pre 9 dana
Muškarac star oko 80 godina nastaradao je danas u šumskom požaru u selu Kutlovu kod Kragujevca. Gorelo je oko 20 hekata šume, a brzom intervencijom vatrogasaca-spasilaca požar je ugašen. Kako nezvanično saznaje RTS, stariji muškarac koji je… »
Tragedija kod Kragujevca: Stariji muškarac se ugušio u požaru

Tragedija kod Kragujevca: Stariji muškarac se ugušio u požaru

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Muškarac star oko 80 godina nastradao je danas u šumskom požaru u selu Kutlovu kod Kragujevca. Gorelo je oko 20 hektara šume, a brzom intervencijom vatrogasaca-spasilaca požar je ugašen. Stariji muškarac koji je izgubio život pre… »
NASTRADAO MUŠKARAC u šumskom požaru u Kutlovu

NASTRADAO MUŠKARAC u šumskom požaru u Kutlovu

InfoKG pre 9 dana
Nastradao je muškarac star 79 godina danas u šumskom požaru u Kutlovu, nezvanično saznaje InfoKG. Brzom intervencijom vatrogasaca požar je ugašen, a gorelo je oko 20 hekatara šume. Vatrogasci su dobili dojavu oko 11 sati da gori šuma u Kutlovu… »
Stariji muškarac stradao u pokušaju gašenja šumskog požara kod Kragujevca

Stariji muškarac stradao u pokušaju gašenja šumskog požara kod Kragujevca

iKragujevac pre 9 dana
Stariji muškarac stradao je u šumskom požaru u selu Kutlovo kod Kragujevca. Kako je potvrđeno u Upravi za vanredne situacije, muškarac star 79 godina stradao je pre nego što su vatrogasci stigli na mesto požara i to, po svemu sudeći, dok je… »
Tragedija kod Kragujevca: Muškarac nastradao u požaru koji je sam izazvao

Tragedija kod Kragujevca: Muškarac nastradao u požaru koji je sam izazvao

B92 pre 9 dana
Muškarac star 79 godina stradao je u šumksom požaru u Kutlovu nadomak Kragujevca. Prema rečima očevidaca, najverovatnije je pokušao da ugasi vatru koju je sam zapalio, a koja je zahvatila oko 20 hektara šume. "Muškarac je nastradao pre dolaska… »
Tragedija kod Kragujevca: Muškarac nastradao u šumskom požaru, pokušavao da ugasi vatru koju je sam zapalio

Tragedija kod Kragujevca: Muškarac nastradao u šumskom požaru, pokušavao da ugasi vatru koju je sam zapalio

RINA pre 9 dana
Tragedija kod Kragujevca: Muškarac nastradao u šumskom požaru, pokušavao da ugasi vatru koju je sam zapalio Kragujevac - Muškarac star 79 godina stradao je u šumksom požaru u Kutlovu nadomak Kragujevcu. Prema rečima očevidaca najverovatnije je… »
Stradao muškarac kod Kragujevca: Pokušao da ugasi požar, pa poginuo! Vatrogasci brzo stigli, ali nisu mogli da ga spasu

Stradao muškarac kod Kragujevca: Pokušao da ugasi požar, pa poginuo! Vatrogasci brzo stigli, ali nisu mogli da ga spasu

Kurir pre 9 dana
Stariji muškarac stradao je u šumskom požaru u selu Kutlovo kod Kragujevca. Kako je za Kurir potvrđeno u Upravi za vanredne situacije, muškarac star 79 godina stradao je pre nego što su vatrogasci stigli na mesto požara i to, po svemu sudeći, dok… »
Muškarac poginuo u šumskom požaru kod Kragujevca! Pokušao da ugasi vatru, pa se zapalio

Muškarac poginuo u šumskom požaru kod Kragujevca! Pokušao da ugasi vatru, pa se zapalio

Mondo pre 9 dana
Muškarac poginuo dok je pokušavao da ugasi vatru koju je prethodno sam zapalio. Stariji muškarac stradao je u šumskom požaru u selu Kutlovo kod Kragujevca. Kako je potvrđeno u Upravi za vanredne situacije, muškarac star 79 godina stradao je pre… »
Muškarac stradao pokušavajući da ugasi šumski požar koji je sam izazvao u Kutlovu

Muškarac stradao pokušavajući da ugasi šumski požar koji je sam izazvao u Kutlovu

RTK pre 9 dana
Jedna osoba stradala je u šumskom požaru u Kutlovu, saznaje Radio televizija Kragujevac. Prema nezvaničnim informacijama, 79-ogodišnji muškarac stradao je, pre dolaska vatrogasaca na mesto požara, najverovatnije pokušavajući da ugasi vatru koju je… »

Vesti dana »