Povezane vesti

"Siguran sam da me je helena prevarila!" Joca Stefanović prvi put o vezi sa Topalkovom ćerkom, izneo detalje: Dve godine…

"Siguran sam da me je helena prevarila!" Joca Stefanović prvi put o vezi sa Topalkovom ćerkom, izneo detalje: Dve godine…

Kurir pre 11 dana
O Heleni Topalović, naslednici pevača Milana Topalovića Topalka, pisalo se godinama unazad. Njena nesvakidašnja lepota pomogla joj je da je javnost upamti, a u centru medijskog interesovanja našla se kada je tokom svojih srednjoškolskih godina… »
Pevač optužio Helenu Topalović da ga je varala: Smuvao je maloletnu, pa tek sad izneo skandalozne detalje

Pevač optužio Helenu Topalović da ga je varala: Smuvao je maloletnu, pa tek sad izneo skandalozne detalje

Mondo pre 11 dana
Njihove veze jedva da se iko i seća, no muzičar je ipak odlučio da tek sada otkrije detalje. Helena Topalović, ćerka proslavljenog pevača Milana Topalovića Topalka, svojevremeno je privukla ogromnu pažnju javnosti vezom sa tada popularnim pevačem… »
"Helena topalović me je prevarila": Naš pevač zaveo maloletnu ćerku kolege, pa prvi put izneo skandalozne detalje veze

"Helena topalović me je prevarila": Naš pevač zaveo maloletnu ćerku kolege, pa prvi put izneo skandalozne detalje veze

Blic pre 11 dana
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, postala je interesantna javnosti kada je tokom svojih srednjoškolskih godina uplovila u vezi sa pevačem Jocom Stefanovićem. Joca Stefanović sada je prvi put progovorio o vezi sa Helenom, te istakao da misli… »

Vesti dana »