Povezane vesti

U Kutlovu kod Kragujevca stradao muškarac pokušavajući da ugasi požar koji je sam izazvao

U Kutlovu kod Kragujevca stradao muškarac pokušavajući da ugasi požar koji je sam izazvao

Politika pre 12 dana
Muškarac (79) nastradao je danas oko podne u šumskom ;požaru u Kutlovu kod Kragujevca, pokušavajući da ugasi vatru koju je sam zapalio, javila je Radio televizija Kragujevac. Kako Beta nezvanično saznaje, on je palio nisko rastinje, a vatra je… »
Kod Kragujevca stradao muškarac pokušavajući da ugasi požar koji je sam izazvao

Kod Kragujevca stradao muškarac pokušavajući da ugasi požar koji je sam izazvao

Radio 021 pre 11 dana
Muškarac (79) nastradao je oko podneva u šumskom požaru u Kutlovu kod Kragujevca, pokušavajući da ugasi vatru koju je sam zapalio, javila je Radio televizija Kragujevac. Kako se nezvanično saznaje, on je palio nisko rastinje, a vatra je zahvatila i… »
Čovek nastradao u požaru kod Kragujevca

Čovek nastradao u požaru kod Kragujevca

Nova pre 11 dana
: Muškarac star oko 80 godina nastaradao je danas u šumskom požaru u selu Kutlovu kod Kragujevca. Gorelo je oko 20 hekata šume, a brzom intervencijom vatrogasaca-spasilaca požar je ugašen. Kako nezvanično saznaje RTS, stariji muškarac koji je… »
Stariji muškarac stradao u šumskom požaru kod Kragujevca, palio biljne ostatke pa pokušao da ugasi vatru

Stariji muškarac stradao u šumskom požaru kod Kragujevca, palio biljne ostatke pa pokušao da ugasi vatru

Euronews pre 11 dana
Muškarac star oko 80 godina nastaradao je danas u šumskom požaru u selu Kutlovu kod Kragujevca, nezvanično saznaje RTS. Gorelo je oko 20 hekata šume, a brzom intervencijom vatrogasaca-spasilaca, požar je ugašen. Kako nezvanično saznaje RTS… »
Muškarac nastradao u šumskom požaru kod Kragujevca

Muškarac nastradao u šumskom požaru kod Kragujevca

RTS pre 11 dana
Muškarac star oko 80 godina nastaradao je danas u šumskom požaru u selu Kutlovu kod Kragujevca, nezvanično saznaje RTS. Gorelo je oko 20 hekata šume, a brzom intervencijom vatrogasaca-spasilaca požar je ugašen. Kako nezvanično saznaje RTS, stariji… »

Vesti dana »