Povezane vesti

Voditeljka dala otkaz na Pinku posle 10 godina rada! U saopštenju napisala: "Odlučila sam da napustim..."

Voditeljka dala otkaz na Pinku posle 10 godina rada! U saopštenju napisala: "Odlučila sam da napustim..."

Telegraf pre 10 dana
Voditeljka Pinka, Svetlana Grubor, dala je otkaz posle 10 godina rada na ružičastoj televiziji. - Posle 10 godina odlučila sam da napustim TV Pink. Najlepše uspomene nosim iz ovog perioda… Hvala svim kolegama na divnoj saradnji… - napisala je… »
Svetlana Grubor nakon 10 godina napustila TV Pink - evo šta je poručila pratiocima!

Svetlana Grubor nakon 10 godina napustila TV Pink - evo šta je poručila pratiocima!

Svet plus pre 9 dana
Nakon celih deset godina na TV Pinku, popularna voditeljka Svetlana Grubor donela je iznenadnu odluku da napusti televiziju. Ovaj potez izazvao je brojne reakcije, a ona je na društvenim mrežama otkrila šta joj je najteže palo i kako se nosila sa svim… »
Voditeljka dala otkaz na Pinku: Iznenada saopštila da napušta televiziju: "Posle 10 godina sam donela ovu odluku"

Voditeljka dala otkaz na Pinku: Iznenada saopštila da napušta televiziju: "Posle 10 godina sam donela ovu odluku"

Blic pre 9 dana
Voditeljka Jutarnjeg programa na Pinku, Svetlana Grubor donela je odluku da da otkaz nakon deset godina rada na ružičastoj televiziji. Naime, Svetlana je na Instagramu saopštila ovu odluku, te je istakla da je najlepše uspomene vezuju za ovu… »
Voditeljka jutarnjeg programa dala otkaz na pinku! Iznenada prekinula saradnju sa ružičastom televizijom, pa se oglasila!

Voditeljka jutarnjeg programa dala otkaz na pinku! Iznenada prekinula saradnju sa ružičastom televizijom, pa se oglasila!

Kurir pre 9 dana
Voditeljka Svetlana Grubor, koja je do sada vodila Jutarnji program na televiziji Pink, odlučila je da da otkaz sa svoje pozicije. Svetlana je deset godina radila na ružičastoj televiziji, a kako je istakla, donela je odluku da stavi tačku i prekine… »
Poznata voditeljka više nije na Pinku: Nakon 10 godina rada dala otkaz kratkom porukom na Instagramu

Poznata voditeljka više nije na Pinku: Nakon 10 godina rada dala otkaz kratkom porukom na Instagramu

Mondo pre 9 dana
Voditeljka Jutarnjeg programa na Pinku odluku je saoštila preko Instagrama. Jedno od omiljenih tv lica, voditeljka Svetlana Grubor donela je odluku da nakon 10 godina rada na "ružičastoj televiziji" da otkaz. Ona se oglasila na Instagramu i pojasnila… »
Ovo je muž Svetlane Grubor, voditeljke koja je otišla sa Pinka: Krije ga od javnosti, ispunjava joj sve želje

Ovo je muž Svetlane Grubor, voditeljke koja je otišla sa Pinka: Krije ga od javnosti, ispunjava joj sve želje

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Voditeljka Svetlana Grubor (devojačko Aleksić), dala je otkaz na Pink televiziji, nakon 10 godina rada. Svetlanu smo na ružičastoj televiziji gledali u jutarnjim terminima - vodila je emisiju "Novo jutro", a nakon što je dala otkaz… »
Napustila televiziju, ali ne i luksuzan život: Evo kako Olivera Jovićević živi život punim plućima nakon otkaza na RTS-u

Napustila televiziju, ali ne i luksuzan život: Evo kako Olivera Jovićević živi život punim plućima nakon otkaza na RTS-u

Blic pre 10 dana
Olivera Jovićević vodila je političku tok-šou emisiju "Upitnik" i bila jedno od najprepoznatljivijih lica RTS, a onda je sve iznenadila kada je odlučila da da otkaz posle 18 godina. Kako se može primetiti na Oliverinim mrežama, ona živi punim… »

Vesti dana »