Povezane vesti

Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

BBC News pre 9 dana
Princeza od Velsa u emotivnom videu objavila da je završila sa hemioterapijom, ali da joj predstoji dug put na kom će joj zdravlje biti prioritet. Princeza od Velsa je otkrila koliko je olakšanje osetila od kada je završila sa tretmanom… »
Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Radio 021 pre 9 dana
Princeza od Velsa u emotivnom videu objavila da je završila sa hemioterapijom, ali da joj predstoji dug put na kom će joj zdravlje biti prioritet. Kensington Palace Video je snimljen u avgustu u Norfolku Princeza od Velsa je otkrila koliko je olakšanje… »
Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

NIN pre 9 dana
Princeza od Velsa je otkrila koliko je olakšanje osetila od kada je završila sa tretmanom hemioterapijama, ali da je pred njom dug put na kojem će zdravlje biti prioritet. U veoma emotivnom videu koji je objavila Kensingtonska palata, princeza Kejt… »
Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Princeza Kejt završila tretmane hemioterapijom

Južne vesti pre 9 dana
Kensington Palace Video je snimljen u avgustu u Norfolku Princeza od Velsa je otkrila koliko je olakšanje osetila od kada je završila sa tretmanom hemioterapijama, ali da je pred njom dug put na kojem će zdravlje biti prioritet. U veoma emotivnom videu… »
VIDEO Kejt Midlton otkrila u emotivnom videu: „Konačno sam završila hemioterapiju“

VIDEO Kejt Midlton otkrila u emotivnom videu: „Konačno sam završila hemioterapiju“

Nova pre 9 dana
: Princeza od Velsa progovorila je o svom zdravstvenom stanju nakon završetka hemioterapije u veoma ličnom videu koji je objavila Kensingtonska palata. Kejt je u martu otkrila da je na lečenju od raka i nije se pojavljivala u javnosti veći deo ove… »
Princeza Kejt se obratila javnosti: „Moj put do izlečenja i potpunog oporavka je dug“

Princeza Kejt se obratila javnosti: „Moj put do izlečenja i potpunog oporavka je dug“

Danas pre 9 dana
Kejt, princeza od Velsa govorila je o svom olakšanju kada je završila hemoterapiju, u veoma ličnom videu koji je objavila Kensingtonska palata. Kejt je u martu otkrila da je na lečenju od raka i da je bila van vidokruga javnosti veći deo ove godine… »

Vesti dana »