Povezane vesti

"Da li sam te naježio?" mc Stojan i Zorana Mićanović ponovo zajedno: Reper podelio snimak i sve ostavio bez teksta!

"Da li sam te naježio?" mc Stojan i Zorana Mićanović ponovo zajedno: Reper podelio snimak i sve ostavio bez teksta!

Kurir pre 9 dana
Popularni reper Mc Stojan i pevačica Zorana Mićanović odlučili su da svojoj ljubavi daju još jednu šansu. Reper i njegova 22 godine mlađa koleginica se, ako je suditi po društvenim mrežama, ne razdvajaju, te se stiče utisak da su veoma… »
"Da li sam te: Naježio?" Mc Stojan razmenjuje emocije sa 22 godine mlađom pevačicom, ona se topi pored njega (video)

"Da li sam te: Naježio?" Mc Stojan razmenjuje emocije sa 22 godine mlađom pevačicom, ona se topi pored njega (video)

Blic pre 9 dana
Reper Mc Stojan ponovo je u vezi sa 22 godine mlađom koleginicom Zoranom Mićanović, a otkako su obnovili romansu, pevač neretko deli njihove fotografije i snimke na Instagramu. Stojan je sada podelio njihov snimak na kojem je ljubi u rame. - Da li sam… »
"Jel sam tebe naježio": Mc Stojan objavio video na kojem ljubi 22 godine mlađu Zoranu, ona mu priznala...

"Jel sam tebe naježio": Mc Stojan objavio video na kojem ljubi 22 godine mlađu Zoranu, ona mu priznala...

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Reper Mc Stojan i 22 godine mlađa pevačica Zorana Mićanović, digli su buru u javnosti zbog svoje veze, ali i raskida koji je ubrzo usledio. I nakon što su raskinuli, oko njih dvoje podigla se velika pompa, zbog čega se prati gotovo… »

Vesti dana »