Povezane vesti

"Bmw" pregazio psa, pa dodao gas! Stravičan snimak iz Sopota zgrozio javnost (Video)

"Bmw" pregazio psa, pa dodao gas! Stravičan snimak iz Sopota zgrozio javnost (Video)

Mondo pre 9 dana
Novi snimak gaženja psa na ulici osvanuo je na društvenim mrežama. Na društvenim mrežama pojavio se jeziv snimak gaženja psa u Sopotu. Ovo je drugi ovakav snimak u svega nekoliko dana razmaka nakon što je na Bežanijskoj Kosi pregažen vlasnički… »
Brutalno gaženje psa: Vozač BMW-a nastavio put dok se pas koprcao na ulici: Uznemirujući snimak zgrozio javnost!

Brutalno gaženje psa: Vozač BMW-a nastavio put dok se pas koprcao na ulici: Uznemirujući snimak zgrozio javnost!

Blic pre 9 dana
Uznemirujuća scena zabeležena je u Sopotu. Kako se na snimku, koji je objavila stranica Moj_Beograd, može videti, automobil marke "BMW" gazi psa koji je prelazio ulicu. Vozač "BMW", kako navode, se nije ni zaustavio nakon ovog incidenta, već je… »
(Uznemirujuće) Još jedan bahati za volanom pregazio psa na ulici: Vozač u Sopotu samo nastavio dalje

(Uznemirujuće) Još jedan bahati za volanom pregazio psa na ulici: Vozač u Sopotu samo nastavio dalje

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Kako se navodi na Instagram nalogu Moj_beo_grad, u Sopotu je bahati vozač BMW-a pregazio psa. Posle toga se nije zaustavio. Kako se vidi na snimku, pas je preživeo, jer se posle toga odvukao sa puta. Od velikog broja komentara za ovu… »
Uznemirujuće! BMW gazi psa u Sopotu: Bahati vozač nije ni pokušao da ukoči, jadna životinja se koprca (video)

Uznemirujuće! BMW gazi psa u Sopotu: Bahati vozač nije ni pokušao da ukoči, jadna životinja se koprca (video)

Kurir pre 9 dana
Horor scena zabeležena je u Sopotu! Od snimka objavljenog na Instagram stranici "Moj Beograd", podilazi jeza. Na njemu se vidi automobil marke "BMW" kako gazi psa koji prelazi ulicu. Vozilo se ne zaustavljava, već nesmanjenom brzinom nastavlja put. Kako… »

Vesti dana »