Povezane vesti

"Da je roknem nogom u glavu, nek crkne": Bivša košarkašica tvrdi da je dva puta prebijena ispred zgrade na Voždovcu!

"Da je roknem nogom u glavu, nek crkne": Bivša košarkašica tvrdi da je dva puta prebijena ispred zgrade na Voždovcu!

Kurir pre 9 dana
Tanja Ilić (68), nekadšnja reprezentativka Jugoslavije u košarci, pretrpela je, kako tvrdi, jezivo nasilje u beogradskom naselju Medaković gde je čak dvaput napadnuta ispred zgrade u kojoj stanuje! Kako je ispričala u svojoj ispovesti za Kurir, prvi… »
„Ščepao me za vrat, gurnuo i počeo da me steže“: Bivša reprezentativka Jugoslavije dva puta pretučena ispred zgrade u…

„Ščepao me za vrat, gurnuo i počeo da me steže“: Bivša reprezentativka Jugoslavije dva puta pretučena ispred zgrade u…

Nova pre 8 dana
: Tanja Ilić (68), nekadašnja reprezentativka Jugoslavije u košarci, pretrpela je, kako tvrdi, jezivo nasilje u beogradskom naselju Medaković gde je čak dvaput napadnuta ispred zgrade u kojoj stanuje. Kako je ispričala u svojoj ispovesti, prvi put… »
"Razmišljam da je roknem nogom u glavu, neka crkne": Bivša košarkašica dva puta pretučena ispred zgrade na Voždovcu

"Razmišljam da je roknem nogom u glavu, neka crkne": Bivša košarkašica dva puta pretučena ispred zgrade na Voždovcu

Blic pre 8 dana
Tanja Ilić (68), nekadašnja reprezentativka Jugoslavije u košarci, pretrpela je, kako tvrdi, jezivo nasilje u beogradskom naselju Medaković gde je čak dvaput napadnuta ispred zgrade u kojoj stanuje! Kako je ispričala u svojoj ispovesti, prvi put je… »
"Čupala me za kosu, vukla i šutirala kolenima u rebra": Ispovest bivše košarkašice, 2 puta napadnuta ispred zgrade

"Čupala me za kosu, vukla i šutirala kolenima u rebra": Ispovest bivše košarkašice, 2 puta napadnuta ispred zgrade

Mondo pre 8 dana
Oba napada na Tanju Ilić dogodila su se ispred zgrade u kojoj živi. Tanja Ilić (68), nekadašnja reprezentativka Jugoslavije u košarci, pretrpela je, kako tvrdi, jezivo nasilje u beogradskom naselju Medaković gde je čak dvaput napadnuta ispred… »

Vesti dana »