Povezane vesti

Mladić (21) upucan u Sremčici: Tvrdi da se šetao blizu kuće kada ga je pogodio metak i da nikoga nije video niti čuo

Mladić (21) upucan u Sremčici: Tvrdi da se šetao blizu kuće kada ga je pogodio metak i da nikoga nije video niti čuo

Nova pre 8 dana
: U Institut za ortopedsko-hiruške bolesti "Banjica" primljen je Mihajlo Ž. (21) iz Sremčice koji je sinoć upucan. Njega je metak pogodio u nogu. Nezvanično, mladić se nalazi van životne opasnosti i u stabilnom stanju je, piše Telegraf.rs… »
Mihajlo bio u šetnji kad je osetio bol u nozi: Mladić (21) iz Sremčice ispričao kako je ranjen na pravdi boga

Mihajlo bio u šetnji kad je osetio bol u nozi: Mladić (21) iz Sremčice ispričao kako je ranjen na pravdi boga

Kurir pre 8 dana
BEOGRAD - U Institut za ortopedsko-hirurške bolesti "Banjica" primljen je Mihajlo Ž. (21) iz Sremčice koji je sinoć upucan. Njega je metak pogodio u nogu. Policiji je ispričao svoju priču ranjavanja. Tvrdi da se šetao nedaleko od kuće kada je… »
"Upucan sam": Mladić (21) iz Sremčice došao u bolnicu sa prostrelnom ranom na nozi

"Upucan sam": Mladić (21) iz Sremčice došao u bolnicu sa prostrelnom ranom na nozi

Blic pre 8 dana
Mladić (21) sa ranom u nozi došao je sinoć u bolnicu i lekarima rekao da je upucan u beogradskom naselju Sremčica nedaleko od svoje kuće. Nezvanično, njemu su konstatovane teške telesne povrede i odmah je operisan. Nalazi se u stabilnom stanju i… »
Otkriven identitet mladića koji je ranjen u Sremčici: Uleteo u bolnicu sa prostrelnom ranom i vikao: "Upucan sam!"

Otkriven identitet mladića koji je ranjen u Sremčici: Uleteo u bolnicu sa prostrelnom ranom i vikao: "Upucan sam!"

Blic pre 8 dana
U Institut za ortopedsko-hirurške bolesti "Banjica" primljen je Mihajlo Ž. (21) iz Sremčice koji je sinoć upucan. Njega je metak pogodio u nogu. Nezvanično, mladić se nalazi van životne opasnosti i u stabilnom stanju je. Policiji je ispričao svoju… »
"Upucan sam" Mladić (21) iz Sremčice došao u bolnicu sa ranom na nozi, hitno operisan

"Upucan sam" Mladić (21) iz Sremčice došao u bolnicu sa ranom na nozi, hitno operisan

Kurir pre 8 dana
BEOGRAD - Mladić (21) sa ranom u nozi došao je sinoć u bolnicu i lekarima rekao da je upucan u beogradskom naselju Sremčica nedaleko od svoje kuće. Nezvanično, njemu su konstatovane teške telesne povrede i odmah je operisan. Nalazi se u stabilnom… »
Upucan mladić (21) u Beogradu: Ima ranu u nozi, odmah operisan

Upucan mladić (21) u Beogradu: Ima ranu u nozi, odmah operisan

Telegraf pre 8 dana
Preporučujemo. Mladić (21) sa ranom u nozi došao je sinoć u bolnicu i lekarima rekao da je upucan u beogradskom naselju Sremčica nedaleko od svoje kuće, saznaje "Telegraf.rs". Nezvanično, njemu su konstatovane teške telesne povrede i odmah je… »
Otkrivamo identitet upucanog mladića (21) u Beogradu: Kaže da je ranjen dok se šetao ulicom

Otkrivamo identitet upucanog mladića (21) u Beogradu: Kaže da je ranjen dok se šetao ulicom

Telegraf pre 8 dana
Preporučujemo. U Institut za ortopedsko-hiruške bolesti "Banjica" primljen je Mihajlo Ž. (21) iz Sremčice koji je sinoć upucan, saznaje "Telegraf.rs". Njega je metak pogodio u nogu. Nezvanično, mladić se nalazi van životne opasnosti i u stabilnom… »

Vesti dana »