Povezane vesti

Pešić otkriva: „Sa Gvardiolom sam razgovarao o taktici!“

Pešić otkriva: „Sa Gvardiolom sam razgovarao o taktici!“

Hot sport pre 8 dana
Ovo do sada nismo imali prilike da čujemo. Preiskusni trener i aktuelni selektor Srbije – Svetislav Kari Pešić odlučio je da podeli jednu izuzetno zanimljivu priču. Naime, on je obožavao da sedne na Nou Kamp i gleda utakmice Barselone. Koliki je… »
Svetislav Pešić o druženju sa Pepom Gvardiolom: Puno smo pričali o taktici, isplatilo se obojici

Svetislav Pešić o druženju sa Pepom Gvardiolom: Puno smo pričali o taktici, isplatilo se obojici

Danas pre 9 dana
Selektor Košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić otkrio je da se družio sa španskim fudbalskim trenerom Pepom Gvardiolom dok su obojica radili u Barseloni i Bajernu. On je dodao da su mu razgovori sa kolegama iz fudbala pomagali da neke… »
Svetislav Pešić pričao kako je Pep Gvardiola učio od njega: Mnogo smo razgovarali o igri u odbrani

Svetislav Pešić pričao kako je Pep Gvardiola učio od njega: Mnogo smo razgovarali o igri u odbrani

Euronews pre 9 dana
Sve ekipe koje trenira Pep Gvardiola poseban akcenat igre stavljaju na, kako je on to nazvao, pravilo "šest seknundi", a ono predstavlja vreme za koje njegova ekipa mora da osvoji loptu nakon što je izgubi. Presing ka rivalu u tom vremenskom intervalu… »
Pešić: Srpska košarka je na dobrom putu da dotakne dno, baš kao što ga je dotakla Hrvatska

Pešić: Srpska košarka je na dobrom putu da dotakne dno, baš kao što ga je dotakla Hrvatska

Nedeljnik pre 9 dana
Po ko zna koji put, selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić govorio je o srpskoj košarci i kritičnom stanju u kom se ona nalazi. Boravak u Zagrebu, gde je prisustvovao memorijalnoj utakmici odigranoj u čast Dražena Petrovića… »
Pešić: Pričao sam sa Gvardiolom o taktici

Pešić: Pričao sam sa Gvardiolom o taktici

B92 pre 9 dana
Selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je o treneru Mančester sitija Pepu Gvardioli. Pešić je u razgovoru za hrvatski "Index.hr" otkrio da se družio sa španskim stručnjakom još od njegovog trenerskog početka. "Veliki sam navijač oba kluba i… »
Selektor Pešić upozorava: „Na dobrom putu da dostignemo Hrvatsku u košarci“

Selektor Pešić upozorava: „Na dobrom putu da dostignemo Hrvatsku u košarci“

Hot sport pre 9 dana
„To ljudi ne vole da čuju“ Svetislav Pešić, selektor košarkaške reprezentacije Srbije, govorio je o izazovima sa kojima se srpska košarka suočava, u intervjuu za hrvatski portal „Indeks“. Pešić nije krio zabrinutost zbog trenutnog stanja… »
Pešić britko: "Srbija je na dobrom putu hrvatskog dna"

Pešić britko: "Srbija je na dobrom putu hrvatskog dna"

Sportske.net pre 9 dana
Selektor Srbije Svetislav Pešić je u intervjuu za hrvatski "Indeks" govorio o stanju u srpskoj košarci, istakavši da ono nije dobro. "Za sve ostalo nemam ni energije ni vremena. Drugo, jako sam britak i znam često da kažem ono što mnogi ne vole da… »
Svetislav Pešić grmi! Srbija je na putu da dotakne dno kao Hrvatska

Svetislav Pešić grmi! Srbija je na putu da dotakne dno kao Hrvatska

Večernje novosti pre 9 dana
Selektor Srbije Svetislav Pešić veruje da je njegova zemlja na dobrom putu da doživi kolaps koji je doživela hrvatska košarka. FOTO: Tanjug/AP Naime, Pešić je bio gost memorijalne utakmice posvećene Draženu Petroviću, pa je boravak u Zagrebu… »
Selektor Pešić kaže da ga ljudi u Srbiji ne shvataju ozbiljno: Ne vole da čuju upozorenje da će naša košarka dotaći dno

Selektor Pešić kaže da ga ljudi u Srbiji ne shvataju ozbiljno: Ne vole da čuju upozorenje da će naša košarka dotaći dno

Danas pre 9 dana
Selektor Svetislav Pešić veruje da je srpska košarka na dobrom putu da doživi kolaps koji je doživeo ovaj sport u Hrvatskoj. U razgovoru za zagrebački „Index“ on je dodao da i pored toga što posle svakog uspeha na velikim takmičenjima… »
Svetislav Pešić otvorio dušu Hrvatima: "Srpska košarka je na putu da dotakne dno kao vi"

Svetislav Pešić otvorio dušu Hrvatima: "Srpska košarka je na putu da dotakne dno kao vi"

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Selektor Srbije Svetislav Pešić dao je intervju za Indeks u kojem je pričao o srpskoj košarci i lošem stanju u njoj, pa je dao i crnu prognozu da je na dobrom putu da dostigne hrvatsku po tom segmentu. Pešić je istakao da mu ne… »

Vesti dana »