Povezane vesti

"Ja mislio ide čovek u rat, a on ide u rijaliti": Snimak Crnogorca koji ulazi u Elitu, familija ga grli, plače

"Ja mislio ide čovek u rat, a on ide u rijaliti": Snimak Crnogorca koji ulazi u Elitu, familija ga grli, plače

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Crnogorski influenser i komičar, Jovan Radulović poznatiji kao Jodžir zapalio je društvene mreže snimkom koji je napravio zbog ulaska u rijaliti "Elita 8". Naime, on je na svom Instagram nalogu objavio snimak nadasve emotivnog… »
"Ja mislio čovek ide u rat, a on odlazi u rijaliti": Snimak Crnogorca koji ulazi u "Elitu" izazvao pometnju na mrežama…

"Ja mislio čovek ide u rat, a on odlazi u rijaliti": Snimak Crnogorca koji ulazi u "Elitu" izazvao pometnju na mrežama…

Blic pre 8 dana
Crnogorski influenser i komičar, Jovan Radulović poznatiji kao Jodžir šokirao je sve kada je otkriveno da ulazio u rijaliti program "Elita 8". Naime, on je na svom Instagram nalogu objavio snimak nadasve emotivnog rastanka sa porodicom. Njegov… »
"Ja mislio čovek ide u rat, a on odlazi u rijaliti" Snimak đetića koji ulazi u Elitu izazvao pometnju, urnisali ga (video)

"Ja mislio čovek ide u rat, a on odlazi u rijaliti" Snimak đetića koji ulazi u Elitu izazvao pometnju, urnisali ga (video)

Kurir pre 8 dana
Crnogorski influenser i komičar Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir, šokirao je sve kada je otkriveno da ulazio u rijaliti program "Elita 8". Njegov rastanak sa porodicom bio je veoma emotivan, te se jasno vidi kako svi plaču dok ga prate za… »
"Ja mislio ide u rat, on ulazi u rijaliti": Bura zbog influensera koji je nasmejao Đokovića, evo šta je uradio Jodžir

"Ja mislio ide u rat, on ulazi u rijaliti": Bura zbog influensera koji je nasmejao Đokovića, evo šta je uradio Jodžir

Mondo pre 8 dana
Crnogorski influenser je objavio emotivni snimak na kojem se vidi kako se pozdravlja s porodicom pred ulazak u srpski rijaliti, na plaformi X osvanuli negativni komentari. U domaćoj javnosti se nedavno digla bura nakon što je crnogorski influenser Jovan… »
"Ja mislio čovek ide u rat, a on ide u rijaliti" Snimak Crnogorca koji ulazi u Elitu rasplakao javnost

"Ja mislio čovek ide u rat, a on ide u rijaliti" Snimak Crnogorca koji ulazi u Elitu rasplakao javnost

Alo pre 9 dana
Jovan je na svom Instagram nalogu objavio snimak emotivnog rastanka sa porodicom. Crnogorski influenser i komičar Jovan Radulović, poznatiji kao Jodžir, zapalio je društvene mreže emotivnim snimkom koji je podelio na svom Instagram nalogu. Naime… »

Vesti dana »