Povezane vesti

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

BBC News pre 25 dana
BBC na ruskom analizira kako se današnji ruski nacionalisti razlikuju od ultradesničarskih pokreta iz skorije prošlosti – i zašto ih ovaj put nije ugušila država. Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju vlade nad glasovima otpora… »
„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

Radio 021 pre 26 dana
BBC na ruskom analizira kako se današnji ruski nacionalisti razlikuju od ultradesničarskih pokreta iz skorije prošlosti – i zašto ih ovaj put nije ugušila država. Getty images, obshina_ru/t.me Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju… »
„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

Danas pre 26 dana
Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju vlade nad glasovima otpora. Veličaju „tradicionalne vrednosti“ i energično se protive imigraciji, LGBT zajednici i pravu na abortus. Kad je policiji potrebna pomoć, radu joj se nađu pri ruci… »
„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

Blic pre 26 dana
Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju vlade nad glasovima otpora. Veličaju „tradicionalne vrednosti" i energično se protive imigraciji, LGBT zajednici i pravu na abortus. Kad je policiji potrebna pomoć, radu joj se nađu pri ruci… »
"Mi smo Rusi, Bog je uz nas": Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

"Mi smo Rusi, Bog je uz nas": Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

NIN pre 26 dana
Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju vlade nad glasovima otpora. Veličaju "tradicionalne vrednosti" i energično se protive imigraciji, LGBT zajednici i pravu na abortus. Kad je policiji potrebna pomoć, radu joj se nađu pri ruci. "Ruska… »
„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

„Mi smo Rusi, Bog je uz nas“: Nova krajnja desnica u Rusiji – i zašto Kremlj dopušta da raste

Južne vesti pre 26 dana
Getty images, obshina_ru/t.me Podržavaju rat u Ukrajini. Pozdravljaju represiju vlade nad glasovima otpora. Veličaju „tradicionalne vrednosti" i energično se protive imigraciji, LGBT zajednici i pravu na abortus. Kad je policiji potrebna pomoć, radu… »

Vesti dana »