Povezane vesti

"Lansiralo me iz kreveta, sve se treslo" Zemljotres pogodio BiH, epicentar kod Žepče

"Lansiralo me iz kreveta, sve se treslo" Zemljotres pogodio BiH, epicentar kod Žepče

Kurir pre 9 dana
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je jutros BiH. Potres je zabeležen u 8.33 sati po lokalnom vremenu 10 kilometara od Žepče, odnosno 21 kilometar od Zenice, na dubini od 10 kilometara. #Earthquake ( #zemljotres) possibly felt 26… »
Zemljotres pogodio Bosnu i Hercegovinu

Zemljotres pogodio Bosnu i Hercegovinu

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Bosnu i Hercegovinu, javlja EMSC. Potres je zabeležen u 8.33 sati po lokalnom vremenu 10 kilometara od Žepčea, odnosno 21 kilometar od Zenice. Zemljotres je registrovan na dubini… »
Zemljotres jačine 3,5 Rihtera pogodio Bosnu i Hercegovinu

Zemljotres jačine 3,5 Rihtera pogodio Bosnu i Hercegovinu

Euronews pre 8 dana
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Bosnu i Hercegovinu, javlja EMSC. Potres je zabeležen u 06.33 sati po lokalnom vremenu 10 kilometara od Žepča, odnosno 21 kilometar od Zenice. Zemljotres je registrovan na dubini od tri… »
Zemljotres pogodio BiH; "Jak udar"

Zemljotres pogodio BiH; "Jak udar"

B92 pre 8 dana
Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je Bosnu i Hercegovinu, javlja EMSC. Zemljotres je zabeležen u 8.33 sati po lokalnom vremenu 10 kilometara od Žepčea, odnosno 21 kilometar od Zenice. Građani u BiH su na sajtu EMSC opisali kako je… »
"Sve se treslo, izašli smo napolje, probudio me iz sna": Građani BiH o zemljotresu koji je pogodio zemlju

"Sve se treslo, izašli smo napolje, probudio me iz sna": Građani BiH o zemljotresu koji je pogodio zemlju

Telegraf pre 8 dana
Preporučujemo. Zemljotres jačine 3,5 stepeni Rihterove skale pogodio je jutros BiH. Potres je zabeležen u 8.33 sati po lokalnom vremenu 10 kilometara od Žepčea, odnosno 21 kilometar od Zenice, na dubini od 10 kilometara. Građani u BiH su na sajtu… »

Vesti dana »