Povezane vesti

Uskoro presuda za ubistvo devojčice u Ripnju

Uskoro presuda za ubistvo devojčice u Ripnju

Politika pre 9 dana
Pred sudskim većem Višeg suda u Beogradu za 23. septembar zakazano je iznošenje završnih reči u postupku protiv Stojana Ilića, optuženog da je 10. aprila 2023. godine u Ripnju, ubio šesnaestogodišnju devojčicu, a potom pokušao da ubije i tri… »
Samo da doživim da mu oči vadim, da mu ja dušu uzmem: Drama u sudu, baba ubijene devojčice skočila na Ilića

Samo da doživim da mu oči vadim, da mu ja dušu uzmem: Drama u sudu, baba ubijene devojčice skočila na Ilića

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Suđenje Stojanu Iliću za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine, nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu posle dva i po meseca pauze. Na današnje ročište došle su baba i tetka ubijene… »
"Što mene nije odvezao, zašto nju": Drama na suđenju za ubistvo devojčice (16) u Ripnju, baku izveli iz sudnice

"Što mene nije odvezao, zašto nju": Drama na suđenju za ubistvo devojčice (16) u Ripnju, baku izveli iz sudnice

Mondo pre 9 dana
Šesnaestogodišnja Nevena P. ubijena je 16. aprila 2023. godine u Ripnju. Suđenje Stojanu Iliću za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine, nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu posle dva i po meseca pauze… »
Drama na suđenju za ubistvo devojčice (16): Njena baka uznemirena, obratila se ubici: "Govorio je da je gleda kao ćerku"

Drama na suđenju za ubistvo devojčice (16): Njena baka uznemirena, obratila se ubici: "Govorio je da je gleda kao ćerku"

Blic pre 9 dana
Suđenje Stojanu Iliću za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine, nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu posle dva i po meseca pauze. Na današnje ročište došle su baba i tetka ubijene djevojčice, koje su… »
"Ja sam baba svirepo ubijene devojčice" Drama u sudnici, prišla Stojanu pa mu ovako rekla za ubistvo svoje Nevene (16)!

"Ja sam baba svirepo ubijene devojčice" Drama u sudnici, prišla Stojanu pa mu ovako rekla za ubistvo svoje Nevene (16)!

Kurir pre 9 dana
Suđenje Stojanu Iliću iz Ripnja koji je optužen da je 16. aprila prošle godine ubio maloletnu Nevenu P. (16) i nožem povredio njenu majku, baku i ujaka, nastavljeno je danas u Višem sudu u Beogradu, a ovom ročištu prisustvovala je baka žrtve koja… »
Mislio da su mu bacali vradžbine, pa ubio devojčicu: Nastavlja se suđenje Stojanu za krvavi zločin u Ripnju

Mislio da su mu bacali vradžbine, pa ubio devojčicu: Nastavlja se suđenje Stojanu za krvavi zločin u Ripnju

Kurir pre 9 dana
Suđenje Stojanu Iliću za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine, nastaviće se danas u Višem sudu u Beogradu posle dva i po meseca pauze. Suđenje je u aprilu počelo ispočetka zbog promene predsedavajuće sudije… »
Nastavak suđenja Stojanu za ubistvo Nevene: Hoće li biti novog veštačenja koje će pokazati da je neuračunljiv?

Nastavak suđenja Stojanu za ubistvo Nevene: Hoće li biti novog veštačenja koje će pokazati da je neuračunljiv?

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Suđenje Stojanu Iliću za ubistvo Nevene P. (16) u Ripnju, koje se dogodilo 16. aprila prošle godine, nastaviće se danas u Višem sudu u Beogradu posle dva i po meseca pauze. Suđenje je u aprilu počelo ispočetka zbog promene… »

Vesti dana »