Povezane vesti
Brat Aleksandra Kolarova gradi luksuzno naselje kod "Muzeja istorije Jugoslavije": Grad objavio detaljan plan
Mondo 10.09.2024
Plan se izrađuje na inicijativu firme "UNNAK Invest" doo Beograd, čiji je stoprocentni vlasnik brat bivšeg fudbalskog reprezentativca Aleksandra Kolarova, Nikola Kolarov, i sam bivši fudbaler Stare Pazove i FK Inđija. Grad Beograd najavio je da će se u… »
Kolarov planira da izgradi luksuzni kompleks kod Muzeja Jugoslavije
Nova 10.09.2024
: Grad Beograd najavio je da će se u blizni kompleksa Muzeja Jugoslavije graditi novo luksuzno naselje, sastavljeno isključivo od porodičnih kuća, piše Nova ekonomija. Broj stambenih kvadrata na potezu između muzeja, Konavljanske ulice i Topčiderskog… »
Nova ekonomija: Kolarov gradi luksuzno naselje u blizini Muzeja Jugoslavije
N1 Info 10.09.2024
Grad Beograd najavio je da će se u blizni kompleksa Muzeja Jugoslavije graditi novo luksuzno naselje, sastavljeno isključivo od porodičnih kuća, piše Nova ekonomija. Broj stambenih kvadrata na potezu između muzeja, Konavljanske ulice i Topčiderskog venca… »
Vesti dana »
(VIDEO)Napadi na novinare u Novom Sadu i pretnje u Surdulici: ANEM traži hitno procesuiranje nasilnika
In medija pre 3 satajoš 32 povezane
(VIDEO) Jurnjava policije i građana po parku Ušće na protestu protiv izgradnje akvarijuma
N1 Info pre 2 satajoš 16 povezanih
Večeras protesti širom Srbije, studenti pozvali građane da im se pridruže
Ozon press pre 44 minutajoš 33 povezane
Tužilaštvo o sinoćnom sukobu u Novom Sadu: Identifikovati sve učesnike nasilja bez obzira ko su
Insajder pre 3 satajoš 28 povezanih




