Povezane vesti

"Isključena je mogućnost da se ubio": Od Milana ni traga ni glasa već 3 meseca, majka moli za pomoć

"Isključena je mogućnost da se ubio": Od Milana ni traga ni glasa već 3 meseca, majka moli za pomoć

Mondo pre 26 dana
Milan Đorđević iz Niša nestao je 10. juna na izletištu Bojanie vode na Suvoj planini. "Tri meseca nema našeg Milana, niti postoji bilo kakav njegov trag, kao da je 'propao u zemlju'. Očajni smo, ne znamo ge da idemo da ga tražimo, ne znamo šta da… »
"Čovek od 2 metra i 100 kila ne može tek tako da nestane" Majka farmaceuta MIlana iz Niša strahuje da je otet

"Čovek od 2 metra i 100 kila ne može tek tako da nestane" Majka farmaceuta MIlana iz Niša strahuje da je otet

Kurir pre 26 dana
NIŠ - "Tri meseca nema našeg Milana, niti postoji bilo kakav njegov trag, kao da je „propao u zemlju“. Očajni smo, ne znamo ge da idemo da ga tražimo, ne znamo šta da radimo, kome da se obratimo za pomoć. Ne dao bog nikome ovo što smo mi… »
„Strahujemo da nije dobrovoljno otišao, već da ga je neko oteo. Čovek od dva metra i 100 kilograma ne može tek tako da…

„Strahujemo da nije dobrovoljno otišao, već da ga je neko oteo. Čovek od dva metra i 100 kilograma ne može tek tako da…

Nova pre 26 dana
: "Tri meseca nema našeg Milana, niti postoji bilo kakav njegov trag, kao da je „propao u zemlju“. Očajni smo, ne znamo ge da idemo da ga tražimo, ne znamo šta da radimo, kome da se obratimo za pomoć. Ne dao bog nikome ovo što smo mi doživeli… »
"Tri meseca nema našeg Milana, kao u zemlju da je propao": Majka nestalog farmaceuta iz Niša neutešna, strahuje da ga je…

"Tri meseca nema našeg Milana, kao u zemlju da je propao": Majka nestalog farmaceuta iz Niša neutešna, strahuje da ga je…

Blic pre 26 dana
- Tri meseca nema našeg Milana, niti postoji bilo kakav njegov trag, kao da je "propao u zemlju". Očajni smo, ne znamo ge da idemo da ga tražimo, ne znamo šta da radimo, kome da se obratimo za pomoć. Ne dao Bog nikome ovo što smo mi doživeli -… »

Vesti dana »