Povezane vesti

Rasulo u Belgiji! De Brujne preti odlaskom, udario jako po saigračima i selektoru

Rasulo u Belgiji! De Brujne preti odlaskom, udario jako po saigračima i selektoru

Večernje novosti pre 9 dana
Kapiten fudbalske reprezentacije Belgije Kevin de Brujne rekao je da ta ekipa mora da bude bolja u svakom pogledu, nakon što je izgubila od Francuske u Ligi nacija. FOTO: AP/Tanjug Belgija je sinoć u Lionu izgubila od Francuske 0:2 u Ligi nacija, a De… »
De Brujne više ne plače, sad besni i preti odlaskom iz reprezentacije

De Brujne više ne plače, sad besni i preti odlaskom iz reprezentacije

Sportski žurnal pre 9 dana
Poraz protiv Francuske izbacio Belgijanca iz koloseka. U duelu 2. kola A grupe Lige nacija Francuska je u Lionu svladala Belgiju 2:0. Francuzi su prežalili nezgodan domaći poraz od Italije pre par dana pa su golovima Randala Kolo Muanija (26. minut) i… »
De Brujne: Neki u reprezentaciji ne daju sve od sebe

De Brujne: Neki u reprezentaciji ne daju sve od sebe

Sport klub pre 9 dana
Belgija je poražena od Francuske a najbolji igrač Kevin de Brujne bio je vidno neraspoložen i ljut na pojedine saigrače. Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Prilično je besan bio De Brujne, prevashodno zbog stava igrača. – Mogu… »
De Brujne besan: "Neću da plačem, imam 33 godine i to više ne radim"

De Brujne besan: "Neću da plačem, imam 33 godine i to više ne radim"

B92 pre 9 dana
Kapiten fudbalske reprezentacije Belgije Kevin de Brujne izjavio je da razočaran igrom svog tima na meču protiv Francuske u drugom kolu grupe A2 Lige nacija, prenose belgijski mediji. Fudbaleri Belgije poraženi su sinoć u Lionu od selekcije Francuske… »
De Brujne nikad oštriji: "Neprihvatljivo, ne mogu da kažem javno sve što mislim!"

De Brujne nikad oštriji: "Neprihvatljivo, ne mogu da kažem javno sve što mislim!"

Sportske.net pre 9 dana
Kapiten belgijske reprezentacije Kevin De Brujne oštro je kritikovao igru svoje ekipe posle poraza od Francuske. Belgijanci su ponovo bili prelak zalogaj za Francuze, koji su ih po ko zna koji put počistili i pobedili. De Brujne je bio veoma razočaran… »

Vesti dana »