Povezane vesti

Umro je u najgorim mukama! Zapalio devojku, olimpijku, a pet dana posle nje - i on je skončao

Umro je u najgorim mukama! Zapalio devojku, olimpijku, a pet dana posle nje - i on je skončao

Večernje novosti pre 8 dana
Olimpijka iz Ugande Rebeka Čeptegej preminula je od zadobijenih povreda, nakon što ju je zapalio bivši dečko. Sada je i on, Dikson Ndiema Marangač, umro. Foto: EPA Stravičan napad dogodio se 1. septembra u kenijskom gradu Eldoret. Posle svađe sa… »
Ubica atletičarke iz Ugande i sam umro od opekotina

Ubica atletičarke iz Ugande i sam umro od opekotina

Glas Amerike pre 8 dana
Eldoret, Kenija — Muškarac optužen da je polio benzinom i zapalio olimpijsku atletičarku iz Ugande, Rebeku Čeptegei, preminuo je od opekotina koje je zadobio prilikom tog napada, saopštili su lekariž. 33-godišnja Čeptegei, koja je trčala… »
Bivši partner ubijene ugandske atletičarke preminuo od opekotina

Bivši partner ubijene ugandske atletičarke preminuo od opekotina

Nedeljnik pre 8 dana
Bivši partner ugandske atletičarke Rebeke Čeptegei – koji je bio optužen da ju je ubio, tako što ju je polio benzinom i zapalio – preminuo je od opekotina zadobijenih tokom napada, saopštila je u kenijska bolnica u kojoj se lečio. Čeptegei… »
Umro napadač koji je zapalio atletičarku Čeptegej

Umro napadač koji je zapalio atletičarku Čeptegej

Sportski žurnal pre 8 dana
Optuženi za smrt maratonke podlegao povredama pošto je i sam imao opekotine. Muškarac optužen da je odgovoran za smrt atletičarke iz Ugande Rebeke Čeptegej, umro je danas od opekotina koje je zadobio u tom napadu. Dikson Ndijema primljen je u… »
Preminuo muškarac koji je odgovoran za smrt Čeptegej

Preminuo muškarac koji je odgovoran za smrt Čeptegej

Sport klub pre 8 dana
Sahrana 33-godišnje Rebeke Čeptegej obaviće se u subotu u Ugandi. Muškarac optužen da je odgovoran za smrt atletičarke iz Ugande Rebeke Čeptegej, premrinuo je od opekotina koje je zadobio u tom napadu. Dikson Ndijema primljen je u bolnicu u Eldoret… »

Vesti dana »