Povezane vesti

Albanka džipom divljala po putu, ubila brata i sestru! Počelo suđenje, njene reči su sramne - "Osećam se krivom, ali..."

Albanka džipom divljala po putu, ubila brata i sestru! Počelo suđenje, njene reči su sramne - "Osećam se krivom, ali..."

Kurir pre 10 dana
U Dubrovniku je počelo suđenje Albanki Klevisi Jmeri (29) koju terete da je u aprilu kod Dubrovnika usmrtila Stjepana (21) i Katarinu (19) nakon što se BMW-om frontalno zabila u njih. - Osećam se krivom, ali ne na način kako je to navedeno i kako me… »
"Kriva sam, ali ne kako piše u optužnici": Prve reči Albanke na sudu, BMW-om usmrtila Katarinu i Stjepana

"Kriva sam, ali ne kako piše u optužnici": Prve reči Albanke na sudu, BMW-om usmrtila Katarinu i Stjepana

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. U Dubrovniku je počelo suđenje Albanki Klevisi Jmeri (29) koju terete da je u aprilu kod Dubrovnika usmrtila Stjepana (21) i Katarinu (19) nakon što se BMW-om frontalno zabila u njih. "Osećam se krivom, ali ne na način kako je to… »
Katarina i Stjepan poginuli kad je na njih BMW-om naletela Albanka: Počelo suđenje za stravičnu nesreću

Katarina i Stjepan poginuli kad je na njih BMW-om naletela Albanka: Počelo suđenje za stravičnu nesreću

Telegraf pre 9 dana
Preporučujemo. Na Opštinskom sudu u Dubrovniku počelo je jutros suđenje albanskoj državljanki Klevisi Imeri, optuženoj za stravičnu nesreću na Ratcu u kojoj su poginuli mladi brat i sestra Katarina (19) i Stjepan (21) Đerek, piše Dubrovački… »

Vesti dana »