Povezane vesti
Grožđebal pomeren za 20, 21. i 22. septembar
In medija 10.09.2024
Tradicionalna manifestacija „Karlovačka berba grožđa“, koja je trebalo da bude održana od 13. do 15. septembra, pomera se za naredni vikend zbog najave lošeg vremena, saopšteno je iz Kabineta predsednika opštine Sremski Karlovci. Kako se navodi, novi… »
Karlovačka berba grožđa pomerena za 20, 21. i 22. septembar
RTV 10.09.2024
SREMSKI KARLOVCI - Tradicionalna manifestacija "Karlovačka berba grožđa", koja je trebalo da bude održana od 13. do 15. septembra, pomera se za naredni vikend zbog najave lošeg vremena, saopšteno je iz Kabineta predsednika opštine Sremski Karlovci. Kako… »
Karlovački Grožđebal odložen zbog lošeg vremena
Moj Novi Sad 10.09.2024
Zbog lošeg vremena koje je najavljeno za vikend, pomera se manifestacija "Karlovačka berba grožđa" na 20, 21. i 22. septembar. Popularni Grožđebal trebalo je da se održi 13, 14. i 15. septembra, ali je pomeren za idući vikend, saopšteno je iz Kabineta… »
Vesti dana »
Sve "ključa" pred 80 hiljada navijača: Meksiko je prošao dalje, niko mu ništa ne može!
Mondo pre 39 minutajoš 10 povezanih
Nevreme, odlaganja, rutinska pobeda: Meksiko u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika
Danas pre 34 minutajoš 7 povezanih
Četiri medalje srpskim srednjoškolcima na Balkanskoj fizičkoj olimpijadi u Istanbulu
Danas pre 8 satijoš 1 povezana
Ponuda kulturno-zabavnog programa na otvorenom u N.Bečeju: Letnji bioskop i Multikulturalni vikend na Tiskom keju
RTV pre 59 minutajoš 1 povezana




