Povezane vesti

Kako je hrvatski bloger uspeo da dobije srpski pasoš? Postoje 4 uslova za to, pitanje je koji je on ispunio

Kako je hrvatski bloger uspeo da dobije srpski pasoš? Postoje 4 uslova za to, pitanje je koji je on ispunio

Mondo pre 8 dana
Popularni hrvatski bloger rekao je da je nekoliko puta odbijen za vizu, zbog čega je promenio ime i uzeo srpski pasoš. Kako je Kristijan Iličić to uradio pitali smo Ministarstvo unutrašnjih poslova, ali do objavljivanja ovog teksta nisu odgovorili na… »
Hrvat koji je posetio sve države na svetu u jednu nije mogao da uđe i morao je da uzme srpsko državljanstvo: „Imao sam…

Hrvat koji je posetio sve države na svetu u jednu nije mogao da uđe i morao je da uzme srpsko državljanstvo: „Imao sam…

Nova pre 8 dana
: Hrvatski travel bloger Kristijan Iličić danas je putem svog Instagram profila napokon otkrio situaciju koja ga muči više od godinu dana. Kristijan Iličić je travel bloger iz Hrvatske koji je svojim reportažama iz najzavučenijih kutaka planete… »
"Uzeo sam srpsko državljanstvo, promenio ime i prezime": Poznati hrvatski bloger na udaru zbog odluke i snimka

"Uzeo sam srpsko državljanstvo, promenio ime i prezime": Poznati hrvatski bloger na udaru zbog odluke i snimka

Mondo pre 8 dana
Hrvatski bloger Kristijan Iličić otkrio je da je zbog ostvarenja svog sna promenio ime i prezime i uzeo srpsko državljanstvo. Pogledajte snimak o kom bruji Balkan. Kristijan Iličić, poznati hrvatski bloger koji putuje po celom svetu, otkrio je šta… »

Vesti dana »