Povezane vesti

(Anketa) koga vidite kao pešićevog naslednika: Sašu, Alimpija, nekog bivšeg ili stranca?!

(Anketa) koga vidite kao pešićevog naslednika: Sašu, Alimpija, nekog bivšeg ili stranca?!

Hot sport pre 9 dana
Glasajte! Svetislav Kari Pešić više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije, pa će čelni ljudi KSS-a morati da krenu u potragu za novi trenerom. Srbija je zemlja koja je prozivela veliki broj vrhunskih, a kasnije i legendarnih trenera, pa… »
KSS se oglasio: Pešić neće više biti selektor

KSS se oglasio: Pešić neće više biti selektor

Euronews pre 9 dana
Košarkaški savez Srbije potvrdio je danas da će Svetislav Pešić krajem seprembra i zvanično prestati da bude selektor Srbije. "Selektor muške 'A' reprezentacije Srbije, Svetislav Kari Pešić će po isteku važećeg ugovora, krajem septembra… »
Kari, hvala: Oglasio se KSS povodom odlaska Svetislava Pešića sa mesta selektora reprezentacije! (foto)

Kari, hvala: Oglasio se KSS povodom odlaska Svetislava Pešića sa mesta selektora reprezentacije! (foto)

Hot sport pre 9 dana
Oglasio se KSS! Svetislav Kari Pešić više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije. To je sada potvrdio i KSS koji se oglasio saopštenjem. Saopštenje prenosimo u celosti: – Selektor muške „A“ reprezentacije Srbije, Svetislav Kari… »
Pešić: Poslednji izveštaji u KSS moji iz 2002. godine

Pešić: Poslednji izveštaji u KSS moji iz 2002. godine

Sport klub pre 9 dana
Selektor Pešić, bez dlake na jeziku, izneo činjenicu koja bi mogla da zabrine. Odjeknula je ekskluzivna vest Sport kluba da je Svetislav Pešić bivši selektor Srbije. A legendarni trener, koji se od reprezentacije oprostio bronzanom medaljom sa… »
Oglasio se KSS: Evo šta je rekao o Pešiću

Oglasio se KSS: Evo šta je rekao o Pešiću

B92 pre 9 dana
Košarkaški savez Srbije se oglasio povodom situacije sa Svetislavom Pešićem. Svetislav Pešić zvanično nije više selektor košarkaške reprezentacije Srbije, što je i sam potvrdio, a tim povodom se sad oglasio i KSS. Saopštenje prenosimo u… »
Zabrinjavajuće reči karija pešića: Poslednji izveštaji su moji iz 2002. godine, moguće da od prethodnika to niko nije…

Zabrinjavajuće reči karija pešića: Poslednji izveštaji su moji iz 2002. godine, moguće da od prethodnika to niko nije…

Hot sport pre 9 dana
„Nisam video, nažalost, nijedan program i izveštaj mojih prethodnika“ Svetislav Kari Pešić više nije selektor košarkaške reprezentacije Srbije. Legendarni trener, koji se od reprezentacije oprostio bronzanom medaljom sa Olimpijskih igara u… »

Vesti dana »