Povezane vesti

Nebojša Čović: „Ne može se voditi nacionalna košarka kampanjskim principom i improvizacijom“

Nebojša Čović: „Ne može se voditi nacionalna košarka kampanjskim principom i improvizacijom“

Hot sport pre 7 dana
„Ja mislim da mi imamo sasvim pristojnu reprezentaciju za Los Anđeles“ Predsednik KK Crvena zvezda, Nebojša Čović gostovao je u jutarnjem programu Radio-televizije Srbije, gde je razgovarao o aktuelnim temama vezanim za srpsku košarku, a posebno… »
Čović: "Ne brinem se do Los Anđelesa, ali srpska košarka nema strategiju!"

Čović: "Ne brinem se do Los Anđelesa, ali srpska košarka nema strategiju!"

Sportske.net pre 7 dana
Predsednik KK Crvena zvezda Svetislav Pešić danas je bio gost jutarnjeg programa Radio televizije Srbije. On je tom prilikom govorio o stanju u domaćoj košarci, a posebno o odlasku doskorašnjeg selektora muške seniorske reprezentacije Svetislava… »
Zanimljive reči mute Nikolića: Pešić odlazi sa solidnim rezultatima, svi jednog dana moraju da odu!

Zanimljive reči mute Nikolića: Pešić odlazi sa solidnim rezultatima, svi jednog dana moraju da odu!

Hot sport pre 7 dana
„Reprezentacija je čast, to nikada ne sme da se zaboravi“ Svetislav Pešić nakon osvojenog srebra na Svetskom prvenstvu i bronze na Olimpijskim igrama, odlučio je da ode sa mesta selektora reprezentacije Srbije. U razgovoru za „Sport klub“… »
"Pešić odlazi sa solidnim rezultatima!" Bivši član stručnog štaba Srbije o šok promeni na klupi "orlova"

"Pešić odlazi sa solidnim rezultatima!" Bivši član stručnog štaba Srbije o šok promeni na klupi "orlova"

Večernje novosti pre 7 dana
Svetislav Pešić nakon osvojenog srebra na Svetskom prvenstvu i bronze na Olimpijskim igrama, odlučio je da ode sa mesta selektora reprezentacije Srbije. FOTO: Printskrin/Novosti U razgovoru za „Sport klub“ legendarni Miroslav Muta Nikolić… »
SK saznaje: Pešićev izveštaj nije jedini od 2002.

SK saznaje: Pešićev izveštaj nije jedini od 2002.

Sport klub pre 7 dana
Sada već bivši selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić posle odluke da ne nastavi saradnju sa Orlovima istakao je da su poslednji izveštaji u KSS upravo njegovi iz 2002. kada se državni tim popeo na krov sveta. Počinje nova… »
Muta o odlasku Pešića: "Sve je moguće osim drvene furune"

Muta o odlasku Pešića: "Sve je moguće osim drvene furune"

Sportske.net pre 7 dana
Miroslav Muta Nikolić, istaknuti trener koji je prošao kroz reprezentacije Jugoslavije i Srbije kao asistent nekada Dudi Ivkoviću, potom Željku Obradoviću i na kraju Aleksandru Đorđeviću, govorio je o rezultatima Svetislava Pešića na klupi… »
Nikolić: Solidni rezultati Pešića, svi smo mi vojnici Srbije

Nikolić: Solidni rezultati Pešića, svi smo mi vojnici Srbije

Sport klub pre 8 dana
Vest da Svetislav Pešić nije više selektor seniorske reprezentacije Srbije, pokrenula je lavinu komentara, bez obzira koliko je, manje, više, bilo očekivano. Ne samo zbog oficijelnog isteka ugovora krajem septembra, koji se vremenski poklopio sa… »

Vesti dana »