Povezane vesti

Anu Rajković napali, ona sada odgovorila: "Zaigrala sam dve pesme, svaka žena koja me je napala..."

Anu Rajković napali, ona sada odgovorila: "Zaigrala sam dve pesme, svaka žena koja me je napala..."

Telegraf pre 8 dana
Preporučujemo. Anu Rajković, suprugu fudbalera Predraga Rajkovića, napali su na mrežama jer se samo nekoliko dana nakon porođaja pojavila i na slavlju koji je organizovao njen muž, povodom prinove, odnosno ćerkice Nore. Iako je prošlo samo 5 dana… »
Svaka žena koja mi je zamerila, neka leči depresiju: Oglasila se Ana Rajković nakon što se našla na udaru javnosti

Svaka žena koja mi je zamerila, neka leči depresiju: Oglasila se Ana Rajković nakon što se našla na udaru javnosti

Story pre 7 dana
Oglasila se Ana Rajković, poslala svima snažnu poruku... Pre pet dana supruga Predraga Rajkovića, Ana, na svet je donela njihovo treće dete, preslatku ćerkicu Noru. Predrag Rajković sačekao je da njegova supruga i ćerka dođu kući, pa je… »
Oglasila se Ana Rajković nakon napada na mrežama: "Svaka žena koja mi je zamerila neka leči depresiju..."

Oglasila se Ana Rajković nakon napada na mrežama: "Svaka žena koja mi je zamerila neka leči depresiju..."

Blic pre 7 dana
Samo pet dana nakon što je postala majka, Ana Rajković se našla na meti kritika zbog prisustva na proslavi koju je organizovao njen suprug, fudbaler Predrag Rajković. Njen brzi povratak u društveni život izazvao je burne reakcije na internetu, a Ana… »
„Svaka žena koja mi je zamerila neka leči depresiju…“: Oglasila se Ana Rajović posle brutanog napada na mrežama

„Svaka žena koja mi je zamerila neka leči depresiju…“: Oglasila se Ana Rajović posle brutanog napada na mrežama

Nova pre 7 dana
: Anu Rajković, suprugu fudbalera Predraga Rajkovića, napali su na mrežama jer se samo nekoliko dana nakon porođaja pojavila i na slavlju koji je organizovao njen muž, povodom prinove, odnosno ćerkice Nore. Iako je prošlo samo 5 dana od porođaja… »
"Svaka žena koja mi zamera neka leči depresiju": Nakon napada na mrežama, Ana Rajković poslala brutalnu poruku

"Svaka žena koja mi zamera neka leči depresiju": Nakon napada na mrežama, Ana Rajković poslala brutalnu poruku

Mondo pre 7 dana
Iako je prošlo samo 5 dana od porođaja, Ana je smogla snagu da se dotera i proslavi sa svojim najbližima, gde se i obratila prijateljima i porodici. Suprugu fudbalera Predraga Rajkovića, Anu Rajković, napali su na mrežama jer se samo nekoliko dana… »

Vesti dana »