Povezane vesti

Lije kao iz kabla i samo se Srbi kupaju! Hit-snimak iz Pefkohorija: "Platio sam, ima da se kupam"

Lije kao iz kabla i samo se Srbi kupaju! Hit-snimak iz Pefkohorija: "Platio sam, ima da se kupam"

Kurir pre 8 dana
Toliko željno iščekujemo letovanje, naročito oni koji tokom godine skupljaju novac baš za to, da kad ga konačno dočekamo, ne dopuštamo da nam ga pokvari ni nevreme! Zato je snimak na TikToku mnoge nasmejao. Kako se navodi (i vidi na snimku), Srbi… »
"Ima neka munja da ih istrese iz kupaćih": Snimak iz Pefkohorija oduševio - kiša bije, a samo se Srbi kupaju

"Ima neka munja da ih istrese iz kupaćih": Snimak iz Pefkohorija oduševio - kiša bije, a samo se Srbi kupaju

Mondo pre 8 dana
Lije kao iz kabla i samo se Srbi kupaju, hit-snimak iz Pefkohorija postao viralan na mrežama. Toliko željno iščekujemo letovanje, naročito oni koji tokom godine skupljaju novac baš za to, da kad ga konačno dočekamo, ne dopuštamo da nam ga pokvari… »
"Platio sam, ima da se kupam": Nigde nikog nema, lije kao iz kabla, a Srbi uleteli u more! Snimak je hit

"Platio sam, ima da se kupam": Nigde nikog nema, lije kao iz kabla, a Srbi uleteli u more! Snimak je hit

Telegraf pre 8 dana
Preporučujemo. Toliko željno iščekujemo letovanje, naročito oni koji tokom godine skupljaju novac baš za to, da kad ga konačno dočekamo, ne dopuštamo da nam ga pokvari ni nevreme! Zato je snimak na TikToku mnoge nasmejao. Kako se navodi (i vidi… »

Vesti dana »