Povezane vesti

Vulin: Ja ću doći na BRIKS

Vulin: Ja ću doći na BRIKS

Politika pre 8 dana
Potpredsednik vlade Srbije Aleksandar Vulin saopštio je da će prisustvovati samitu BRIKS koji se održava u Kazanju u oktobru. "Ja ću doći", rekao je Vulin za Sputnjik. Podsetimo, ruski predsednik Vladimir Putin ranije je pozvao srpskog kolegu… »
Šef kineske diplomatije: "Vulin je naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje"

Šef kineske diplomatije: "Vulin je naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje"

Radio 021 pre 7 dana
Ministar spoljnih poslova Kine Vang Ji izjavio je danas da je potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin veliki prijatelj Kine. Dodao je da je Vulin dao "veliki doprinos u jačanju prijateljstva i unapređenju saradnje dve zemlje". Vulin se danas sa Vang… »
Šef kineske diplomatije: 'Vulin naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje'

Šef kineske diplomatije: 'Vulin naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje'

Beta pre 7 dana
Ministar spoljnih poslova Kine Vang Ji izjavio je danas da je potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin veliki prijatelj Kine i da je dao "veliki doprinos u jačanju prijateljstva i unapređenju saradnje dve zemlje". Vulin se danas sa Vang Jijem sastao… »
Šef diplomatije Kine sa Vulinom o Kosovu

Šef diplomatije Kine sa Vulinom o Kosovu

Slobodna Evropa pre 7 dana
Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji izjavio je da Kina deli zabrinutost Srbije "zbog protivpravnih akcija Prištine protiv Srba na Kosovu", saopštila je Vlada Srbije. Vang Ji se 11. septembra sastao sa potpredsednikom Vlade Srbije Aleksandrom… »
Šef kineske diplomatije: ‘Vulin naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje’

Šef kineske diplomatije: ‘Vulin naš veliki prijatelj, doprineo unapređenju saradnje’

Radio sto plus pre 7 dana
Vulin se danas sa Vang Jijem sastao u Sankt Peterburgu, gde učestvuje na sastanku visokih predstavnika za bezbednost BRIKS i partnerskih zemalja. “Kao najčvršćem savezniku predsednika Aleksandra Vučića, Vang Ji je potpredsedniku srpske vlade… »
Potvrđeno: Vulin ide na samit BRIKS-a

Potvrđeno: Vulin ide na samit BRIKS-a

Pravda pre 7 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin potvrdio je danas za "RIA Novosti" da će učestvovati na ovogodišnjem samitu BRIKS-a u Kazanju. "Doći ću", rekao je on novinarima. Vulin trenutno boravi u Sankt Peterburgu i učestvuje na sastancima visokih… »
„Ja ću doći“: Vulin najavio da će umesto Vučića otići kod Putina

„Ja ću doći“: Vulin najavio da će umesto Vučića otići kod Putina

Nova pre 7 dana
: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin najavio je da će on putovati u Kazanj na samit BRIKS-a koji se održava u oktobru. „Ja ću doći“, rekao je Vulin u izjavi za Sputnjik. Podsetimo, prethodno je ruski predsednik Vladimir Putin pozvao svog… »
Vulin ide na samit BRIKS-a u Kazanju

Vulin ide na samit BRIKS-a u Kazanju

Danas pre 7 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin potvrdio je danas za „RIA Novosti“ da će učestvovati na ovogodišnjem samitu BRIKS-a u Kazanju. „Doći ću“, rekao je on novinarima, prenose ruski mediji. Vulin se trenutno nalazi u Sankt Peterburgu i… »

Vesti dana »