Povezane vesti
Junajted u gubitku uprkos rekordnom prihodu
B92 11.09.2024
Mančester junajted je prijavio gubitke od 113,2 miliona funti (148 miliona dolara) za fiskalnu godinu koja se završila 30. juna, uprkos rekordnim prihodima od 661,8 miliona funti (866 miliona dolara). Premijerligaški klub, koga je ove godine delimično… »
Zahladnelo u Mančesteru, trezor Junajteda u debelom minusu
Sport klub 11.09.2024
Crveni đavoli u problemu sa finansijskim fer plejom, fali preko 113 miliona funti Počinje nova sezona Fantasy Evrolige na Sport klubu! Najrtofejniji engleski fudbalski klub, Mančester junajted i ovu sezonu završio je u debelom finansijskom minusu. U… »
Rastu gubici Mančester junajteda uprkos rekordnoj godini prihoda
Sportski žurnal 11.09.2024
Premijerligaški klub, koga je ove godine delimično kupio britanski milijarder Džim Retklif, naveo je da su te brojke delom posledica povećane potrošnje na igrač. Fudbalski klub Mančester junajted prijavio je danas gubitke od 113,2 miliona funti (148… »
Rastu gubici Mančester junajteda uprkos rekordnoj godini prihoda
Danas 11.09.2024
Fudbalski klub Mančester junajted prijavio je danas gubitke od 113,2 miliona funti (148 miliona dolara) za fiskalnu godinu koja se završila 30. juna, uprkos rekordnim prihodima od 661,8 miliona funti (866 miliona dolara). Premijerligaški klub, koga je… »
Vesti dana »

Mali o sankcijama NIS-u: Država će učiniti sve da sačuva energetsku stabilnost
Nova ekonomija pre 37 minutajoš 20 povezanih

Macut: Svi državni fakulteti i škole rade, osim Univerziteta u Novom Sadu i Vazduhoplovne akademije
Beta pre 7 minutajoš 14 povezanih

Oštar obračun Trampove administracije sa bivšim direktorom FBI-ja
BBC News pre 52 minutajoš 17 povezanih