Povezane vesti

Oglasila se supruga fudbalera BiH i odgovorila njegovom ocu: Trudna Marijana ovo rekla na bolesne uvrede njegovog roditelja

Oglasila se supruga fudbalera BiH i odgovorila njegovom ocu: Trudna Marijana ovo rekla na bolesne uvrede njegovog roditelja

Kurir pre 10 dana
Sapunica između fudbalera selekcije BiH Anela Ahmedhodžića nema kraja. Nakon što je selektor BiH Sergej Barbarez izjavio da je Anela Ahmedhodžića odstranio iz reprezentacije jer se nije dovoljno zalago na treninzima usledila je prava lavina. Prvo su… »
Ko je mlada zvezda BiH fudbala koja se oprostila od reprezentacije u 25. Godini? Otac mu ratovao u BiH, on voli Marijanu...

Ko je mlada zvezda BiH fudbala koja se oprostila od reprezentacije u 25. Godini? Otac mu ratovao u BiH, on voli Marijanu...

Kurir pre 10 dana
Velika frka podigla se u Sarajevu oko Anela Ahmedhodžića, fudbalera selekcije BiH, nakon što je odlučio da se povuče iz reprezentacije u 25. godini. Anel Ahmedhodžić rođen je 26. marta 1999. godine u Malmeu, u porodici izbeglica iz Bosne i… »
Ko je otac koji se odrekao sina fudbalera: Srbe zove genocidnim narodom, specijalac Armije BiH, 3 puta ranjen

Ko je otac koji se odrekao sina fudbalera: Srbe zove genocidnim narodom, specijalac Armije BiH, 3 puta ranjen

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Veliki skandal je ovog dana odjeknuo na Balkanu, gde je zvezda fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić odlučio da napusti igranje za nacionalni tim, dok ga se i njegov otac javno odrekao. Čitav Balkan, ali i deo… »
Oglasila se Anelova žena nakon što ga se otac odrekao: "Šokirana sam, mnogo puta sam plakala..."

Oglasila se Anelova žena nakon što ga se otac odrekao: "Šokirana sam, mnogo puta sam plakala..."

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Velika prašina se digla u regionu nakon što se čulo da zvezda reprezentacije Bosne i Hercegovine, Anel Ahmedhodžić, neće više nastupati za nacionalni tim. Reagovali su svi, navijači su vređali njegovu ženu, pa se javio otac koji… »

Vesti dana »