Povezane vesti

Nemanja Vidić: „Slušajući Dragana Stojkovića posle EP, stekao sam utisak da je zadovoljan, nisam ni očekivao ostavku!“…

Nemanja Vidić: „Slušajući Dragana Stojkovića posle EP, stekao sam utisak da je zadovoljan, nisam ni očekivao ostavku!“…

Hot sport pre 6 dana
„Nedimović? Nije ni imao vremena da napravi veliku štetu!“ Fudbalski savez Srbije nedavno su napustili doskorašnji potpredsednik Branislav Nedimović, zatim generalni sekretar Jovan Šurbatović i Žarko Zečević. Uprkos ovim promenama, Vidić… »
Šurbatović o selektoru: Uvek je neko drugi kriv, sportska sreća, igrači, var i sudije

Šurbatović o selektoru: Uvek je neko drugi kriv, sportska sreća, igrači, var i sudije

Sportski žurnal pre 6 dana
Sam selektor je postavio kao cilj prolaz u drugu fazu na EP. Nije ga ostvario po drugi put i ni trunke odgovornosti. Očekivao sam bar neku naznaku odgovornosti, bar malo samokritike. Bivši generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović… »
“Piksiju je uvek neko drugi kriv”

“Piksiju je uvek neko drugi kriv”

Vesti online pre 6 dana
Doskorašnji generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije, Jovan Šurbatović, još jednom je kritikovao selektora Dragana Stojkovića Piksija. izvršni odbor FSS je nedavno smenio Šurbatovića, sa funkcije na kojoj je bio od decembra 2016. godine… »
Piksi se u FSS pita za sve: Jovan Šurbatović za "Novosti" o odlasku sa mesta generalnog sekretara naše kuće fudbala

Piksi se u FSS pita za sve: Jovan Šurbatović za "Novosti" o odlasku sa mesta generalnog sekretara naše kuće fudbala

Večernje novosti pre 6 dana
FUDBALSKI savez Srbije i Jovan Šurbatović su se pre sedam dana, posle ponovljene sednice Izvršnog odbora, sporazumno razišli i sada već bivši generalni sekretar je napustio Terazije 35. U intervjuu za "Novosti" on je izneo razloge odlaska sa… »
"Piksiju je uvek neko drugi kriv"

"Piksiju je uvek neko drugi kriv"

B92 pre 6 dana
Doskorašnji generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije, Jovan Šurbatović, još jednom je kritikovao selektora Dragana Stojkovića Piksija. Izvršni odbor FSS je nedavno smenio Šurbatovića, sa funkcije na kojoj je bio od decembra 2016. godine… »
Šurbatović: "Piksi bez trunke odgovornosti, sve vreme sam ukazivao na anomalije, ali to nije bilo za javnost"

Šurbatović: "Piksi bez trunke odgovornosti, sve vreme sam ukazivao na anomalije, ali to nije bilo za javnost"

Sportske.net pre 7 dana
Bivši generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Jovan Šurbatović pričao je za " Novosti" o brojnim stvarima vezanim za domaći fudbal i reprezentaciju. U FSS je započeto sa rekonstrukcijom kadrovskih organa, a prva imena koja su bila smenjena… »
Šurbatović „opleo“ po piksiju i savezu: „Ni trunka odgovornosti – Selektor se dugo godina pitao za sve u Savezu!“

Šurbatović „opleo“ po piksiju i savezu: „Ni trunka odgovornosti – Selektor se dugo godina pitao za sve u Savezu!“

Hot sport pre 7 dana
Imao je šta da kaže. Jovan Šurbatović pre 10-ak dana napustio je Fudbalski savez Srbije. Samo što je „sišao“ sa funkcije, već je odlučio da „oplete“ po selektoru Draganu Stojkoviću. – Sam selektor je postavio kao cilj prolaz u drugu… »
Šurbatović žestoko udario po Piksiju: Za sve si se pitao, a uvek ti neko drugi kriv

Šurbatović žestoko udario po Piksiju: Za sve si se pitao, a uvek ti neko drugi kriv

Mondo pre 7 dana
Doskorašnji generalni sekretar FSS Jovan Šurbatović udario po selektoru Draganu Stojkoviću. Nakon neuspeha fudbalske reprezentacije Srbije na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, došlo je do određenih promena, ali ne na klupi državnog tima nego u FSS… »

Vesti dana »