Povezane vesti

„Ostao sam u pritvoru, ništa se nije promenilo“: Andrej Gnjot za Danas nakon što je ukinuta odluka o njegovom izručenju

„Ostao sam u pritvoru, ništa se nije promenilo“: Andrej Gnjot za Danas nakon što je ukinuta odluka o njegovom izručenju

Danas pre 5 dana
„Ostao sam u pritvoru, bez posla, bez sredstava za život, bez medicinske nege. Ništa se nije promenilo“, ističe za Danas beloruski aktivista, reditelj i novinar Andrej Gnjot nakon što je Apelacioni sud ukinuo dluku Višeg suda o njegovom… »
Pismo javnosti i kolegama iz Radara: Nije gotovo

Pismo javnosti i kolegama iz Radara: Nije gotovo

Radar pre 5 dana
Još nisam izručen, ali poslali su slučaj na doradu kako bi bilo dovoljno osnova za izručenje. A ja sedim pritvoren poput kriminalca, i za to još moram da plaćam. Za to vreme Belorusija može da izmisli još krivičnih optužbi na moj račun. Dragi… »
„Sudski proces protiv Andreja Gnjota mogao bi da traje u nedogled“: Advokat beloruskog aktiviste za Danas

„Sudski proces protiv Andreja Gnjota mogao bi da traje u nedogled“: Advokat beloruskog aktiviste za Danas

Danas pre 5 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je juče rešenje prvostepenog suda za ekstradiciju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota. Odluka o ukidanju rešenja objavljena je na sajtu Apelacionog suda i njome se ukida rešenje prvostepenog suda o ekstradiciji Andreja… »
Gnjot za NIN o odluci Apelacionog suda: Formalno kompromisno rešenje koje odgovara svima, osim meni

Gnjot za NIN o odluci Apelacionog suda: Formalno kompromisno rešenje koje odgovara svima, osim meni

NIN pre 5 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je odluku Višeg suda o izručenju aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji, i vratio slučaj na ponovno odlučivanje, ali, Gnjot kaže za NIN da mu ta odluka ne garantuje slobodu. Podseća da se njegov status zatvorenika i… »
Andrej Gnjot: Drže me kao zatvorenika, mogu da izađem samo sat dnevno

Andrej Gnjot: Drže me kao zatvorenika, mogu da izađem samo sat dnevno

N1 Info pre 5 dana
Odluka da me trenutno ne izruče Belorusiji mi ne garantuje slobodu - i dalje sam u kućnom pritvoru, a nisam kriv, izjavio je FoNetu beloruski aktivista Andrej Gnjot, nakon što je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo odluku Višeg suda o njegovom izručenju… »
„Moj status zatvorenika se nije promenio“: Andrej Gnjot o odluci Apelacionog suda u Beogradu da ga trenutno ne izruče…

„Moj status zatvorenika se nije promenio“: Andrej Gnjot o odluci Apelacionog suda u Beogradu da ga trenutno ne izruče…

Danas pre 5 dana
Odluka da me trenutno ne izruče Belorusiji mi ne garantuje slobodu – i dalje sam u kućnom pritvoru, a nisam kriv, izjavio je FoNetu beloruski aktivista Andrej Gnjot, nakon što je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo odluku Višeg suda o njegovom… »
Ukinuto rešenje o izručenju

Ukinuto rešenje o izručenju

RTV pre 5 dana
BEOGRAD - Apelacioni sud u Beogradu ukinuo prvostepeno rešenje Višeg suda kojim je utvrđena ispunjenost zakonskih pretpostavki za izručenje Belorusiji aktiviste Andrej Gnjota i predmet vratio prvostepenom sudu na ponovno odlučivanje, objavljeno je na… »
Apelacioni sud ponovo ukinuo odluku o izručenju Belorusiji aktiviste i reditelja Andreja Gnjota

Apelacioni sud ponovo ukinuo odluku o izručenju Belorusiji aktiviste i reditelja Andreja Gnjota

BBC News pre 5 dana
Apelacioni sud je po treći put vratio slučaj Višem sudu u Beogradu na ponovno odlučivanje. Apelacioni sud je ukinuo odluku o izručenju reditelja i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i vratio slučaj na ponovno odlučivanje Višem sudu u Beogradu… »
Apelacioni sud ponovo ukinuo odluku o izručenju Belorusiji aktiviste i reditelja Andreja Gnjota

Apelacioni sud ponovo ukinuo odluku o izručenju Belorusiji aktiviste i reditelja Andreja Gnjota

Danas pre 6 dana
Apelacioni sud je ukinuo odluku o izručenju reditelja i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i vratio slučaj na ponovno odlučivanje Višem sudu u Beogradu, saopšteno je iz ove institucije. Ovo je treći put da je sud vratio odluku na ponovno… »

Vesti dana »