Povezane vesti

DK: Kanada i Australija silovite, Holandija bolja od Brazila

DK: Kanada i Australija silovite, Holandija bolja od Brazila

Sport klub pre 6 dana
Reprezentacija Kanade je, prema očekivanjima, zabeležila maksimalnu pobedu od 3:0 protiv Finske koja joj je bila dovoljna za plasman u narednu fazu Dejvis Kupa. Denis Šapovalov je u prvom meču savladao 703. igrača sveta, Era Vasu rezultatom 2:0 (7:6… »
Dejvis kup: Nemačka potukla i Čile, naredna faza osigurana

Dejvis kup: Nemačka potukla i Čile, naredna faza osigurana

Sport klub pre 6 dana
Dejvis kup reprezentacija Nemačke plasirala se u narednu fazu pobedom protiv Čilea sa maksimalnih 3:0. Nemci su u prvom meču savladali Slovačku identičnim rezultatom, pa im sada preostaje samo duel sa reprezentacijom SAD. Ponovo su Janik Hanfman i… »
Alkaraz doneo pobedu Španiji protiv Češke, sledi Francuska

Alkaraz doneo pobedu Španiji protiv Češke, sledi Francuska

Sportske.net pre 6 dana
Čeh Tomaš Mahač predao je meč Karlosu Alkarazu kod rezultata 1:1 u setovima. Tako je Alkaraz doneo je pobedu Španiji u meču prvog kola grupe B Dejvis Kupa. U prvom setu oba tenisera stigla su do brejka, pa je na kraju taj-brejk odlučio pobednika… »
Kako je lečio tugu? Karlos Alkaraz išao na "reset", pa postavio sebi novi cilj

Kako je lečio tugu? Karlos Alkaraz išao na "reset", pa postavio sebi novi cilj

Večernje novosti pre 6 dana
Posle kraha na Ju-Es openu, Karlos Alkaraz vratio se na teren u Dejvis kupu. Foto: Profimedia Osvajač Vimbldona se mučio sa Tomašom Mahačem, izgubio prvi set u taj brejku, drugi dobio sa 6:1, pre nego što je Čeh predao početkom trećeg. Definitivno… »
U čemu je Alkaraz utolio tugu posle šokantnog poraza?

U čemu je Alkaraz utolio tugu posle šokantnog poraza?

Sportske.net pre 6 dana
Karijera Karlosa Alakraza je u periodu punom potresa i nestabilnosti. Posle olimpijskog srebra je senzacionalno eliminisan na US openu u drugom kolu. Trenutno se vraća u formu kroz učešće na Dejvis kupu za Španiju. "Posle US opena, želeo sam da… »
Alkaraz: Posle US opena, radio sam šta sam želeo

Alkaraz: Posle US opena, radio sam šta sam želeo

Sport klub pre 7 dana
Drugi teniser sveta Karlos Alkaraz kaže da mu je bio potreban odmor posle rane eliminacije na US openu. U Njujorku je već u drugoj rundi ispao od Botika van de Zandshulpa u tri seta. „Posle US opena, želeo sam da radim šta želim. Bio sam… »
Alkaras: "Nije mi bilo prijatno"

Alkaras: "Nije mi bilo prijatno"

B92 pre 7 dana
Španski teniser Karlos Alkaras kaže da mu nije bilo svejedno u duelu sa Tomašom Mahačom u Dejvis kupu. Alkaras je prvi set izgubio u taj-brejk, da bi Čehu odgovorio u drugom periodu sa 6:1. Mahač je potom predao zbog povrede. "Bilo mi je potrebno… »

Vesti dana »