Povezane vesti

Oglasila se trudna supruga fudbalera kog se odrekao otac: „Šokirana sam, bila sam u suzama“

Oglasila se trudna supruga fudbalera kog se odrekao otac: „Šokirana sam, bila sam u suzama“

Nova pre 6 dana
: Marijana Ahmedhodžić, supruga fudbalera Anela, oglasila se nakon skandaloznog istupa njenovog oca Mirsada. Anel Ahmedhodžić je doneo doluku da se povuče iz reprezentacije, iako ima tek 24 godine, a kao razlog navedeni su napadi na njegovu porodicu… »
Oglasila se Marijana koja je zbog Anela promenila veru: Njegov otac je napao, reagovala u suzama

Oglasila se Marijana koja je zbog Anela promenila veru: Njegov otac je napao, reagovala u suzama

Mondo pre 6 dana
Supruga fudbalera Anel Ahmedhodžić okarakterisana je kao krivac zbog njegovog povlačenja iz reprezentacije Bosne i Hercegovine. Posle brojnih izjava u medijima Anela Ahmedhodžića, igrač Šefild junajteda, o napuštanju reprezentacije Bosne i… »
Oglasila se crnogorka koja je postala muslimanka! Evo šta je poručila ocu bosanskog fudbalera koji se odrekao sina

Oglasila se crnogorka koja je postala muslimanka! Evo šta je poručila ocu bosanskog fudbalera koji se odrekao sina

Večernje novosti pre 7 dana
Pravo niotkuda, supruga doskorašnjeg reprezentativca Anela Ahmedhodžića, Marijana Ahmedhodžić, dospela je u žižu javnosti i mnogi je krive da je ona razlog što je pomenuti defanzivac napustio selekciju "zmajeva"! Foto: Profimedia Ahmedhodžić je… »
Ognjen Vranješ isprozivao igrača BiH kog se otac odrekao, ali svima je za oko zapala Jelena Karleuša na fotki

Ognjen Vranješ isprozivao igrača BiH kog se otac odrekao, ali svima je za oko zapala Jelena Karleuša na fotki

Telegraf pre 7 dana
Preporučujemo. Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ komentarisao je trenutno stanje u toj reprezentaciji, nakon što je ispao haos zbog odluke Anela Ahmedhodžića da više ne igra za Zmajeve! Slučaj defanzivca Šefild… »

Vesti dana »