Povezane vesti

Vidić poručio: „Nedimović nije ni imao vremena da napravi veliku štetu“

Vidić poručio: „Nedimović nije ni imao vremena da napravi veliku štetu“

Nova pre 6 dana
: Nemanja Vidić, nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije i Mančester junajteda, pričao je o brojnim otkazima u Fudbalskom savezu Srbije koji su se desili u perthodnom periodu. Nemanja Vidić je u opširnom intervjuu za nedeljnik Radar govorio o… »
Vidić o neuspehu na Evru: „Nisam ni očekivao Piksijevu ostavku…“

Vidić o neuspehu na Evru: „Nisam ni očekivao Piksijevu ostavku…“

Nova pre 6 dana
: Nemanja Vidić, nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije i legendarni as Mančester junajteda, pričao je o trenutnom stanju u fudbalskoj reprezentaciji Srbije i osvrnuo se na uspehe selektora Dragana Stojkovića Piksija. Nemanja Vidić je u opširnom… »
Slušao sam Piksija, očekivao sam da ne podnese ostavku! Vidić opet "pecnuo" selektora Srbije

Slušao sam Piksija, očekivao sam da ne podnese ostavku! Vidić opet "pecnuo" selektora Srbije

Mondo pre 6 dana
Nemanja Vidić kaže da je po nastupu selektora Dragana Stojkovića Piksija video da je zadovoljan rezultatima i da zato nije ni očekivao ostavku. Bivši kapiten reprezentacije Srbije i nekadašnji kandidat za predsednika Fudbalskog saveza Srbije (FSS)… »
Vidić: Nisam ni očekivao ostavku selektora Stojkovića

Vidić: Nisam ni očekivao ostavku selektora Stojkovića

Sport klub pre 7 dana
Nemanja Vidić stekao utisak da je selektor Stojković zadovoljan rezultatima reprezentacije Srbije. Reprezentacija Srbije nije bila preterano uspešna na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, jedna je od samo osam selekcija koja je završila učešće još u… »

Vesti dana »