Povezane vesti

Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište

Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište

Politika pre 6 dana
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je kinesko-brazilska mirovna inicijativa destruktivna, jer, kako je ocenio, ide na ruku Kremlju i o njoj se nije razgovaralo sa Ukrajinom. "Siguran sam da je kinesko-brazilski mirovni plan… »
Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište?

Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište?

Insajder pre 6 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je kinesko-brazilska mirovna inicijativa destruktivna, jer, kako je ocenio, ide na ruku Kremlju i o njoj se nije razgovaralo sa Ukrajinom. 'Siguran sam da je kinesko-brazilski mirovni plan unapred… »
Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište?

Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: Čemu služi ovo pozorište?

RTV pre 6 dana
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je kinesko-brazilska mirovna inicijativa destruktivna, jer, kako je ocenio, ide na ruku Kremlju i o njoj se nije razgovaralo sa Ukrajinom. "Siguran sam da je kinesko-brazilski mirovni plan… »
Moskva pozdravila, Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: "Putin je ubica, čemu služi ovo pozorište?"

Moskva pozdravila, Zelenski kritikovao mirovni plan Kine i Brazila: "Putin je ubica, čemu služi ovo pozorište?"

Blic pre 6 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da je kinesko-brazilska mirovna inicijativa destruktivna, jer, kako je ocenio, ide na ruku Kremlju i o njoj se nije razgovaralo sa Ukrajinom. - Siguran sam da je kinesko-brazilski mirovni plan… »
Zelenski: Destruktivno je

Zelenski: Destruktivno je

B92 pre 6 dana
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nazvao je kinesko-brazilski predlog o okončanju rata destruktivnim, jer je to jednostavno politička izjava o kojoj se sa Ukrajinom nije razgovaralo. Zelenski je u intervjuu u brazilskom izdanju Metropoles rekao da… »

Vesti dana »