Povezane vesti

Nebojša Đurić: Hvala državi i svima koji su pomogli da dostojno predstavimo Srbiju

Nebojša Đurić: Hvala državi i svima koji su pomogli da dostojno predstavimo Srbiju

Politika pre 6 dana
Izuzetna mi je čast što sam ovde kao ponosan sportista koji je osvojio medalju za našu državu. Želim da se zahvalim državi Srbiji što je prepoznala naš, trud i zalaganje, izjavio je danas srpski paraolimpijac Nebojša Đurić na prijemu, koji je… »
Vučić primio učesnike POI: Učinili ste nas ponosnim, svaka medalja nosi priču o nesalomivoj volji

Vučić primio učesnike POI: Učinili ste nas ponosnim, svaka medalja nosi priču o nesalomivoj volji

Sportski žurnal pre 6 dana
Takmičari u stonom tenisu, streljaštvu i atletici su osvojili šest medalja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je srpskim paraolimpijcima, koji su osvojili šest medalja na Paraolimpijskim igrama u Parizu, da su nas učinili ponosnim i da… »
Đurić: Hvala državi i svima koji su pomogli da dostojno predstavimo Srbiju

Đurić: Hvala državi i svima koji su pomogli da dostojno predstavimo Srbiju

Sportski žurnal pre 6 dana
Tim Srbije je na POI, koje su održane od 28. avgusta do 8. septembra u Parizu, osvojio šest medalja. Nebojša Đurić se na prijemu u Predsedništvu Srbije zahvalio državi i svima koji su dali doprinos da se delegacija Srbije dostojno predstavi na POI… »
Đurić: "Osvetlali smo Srbiji obraz"

Đurić: "Osvetlali smo Srbiji obraz"

Sportske.net pre 6 dana
Paraolimpijci danas su primljreni kod predsednika Aleksandra Vučića, posle šest osvojenih medalja u Parizu. "Izuzetna mi je čast što sam ovde kao ponosan sportista koji je osvojio medalju za našu državu. Želim da se zahvalim državi Srbiji što je… »

Vesti dana »