Povezane vesti
Na jednoj od najlepših plaža u Hrvatskoj zabranjeno kupanje, more zagađeno fekalijama
Blic 12.09.2024
Na plaži Mlini u Župi dubrovačkoj more je zagađeno fekalijama, odnosno bakterijom ešerihija koli, pa se do daljnjeg ne preporučuje kupanje, saopšteno je danas iz Dubrovačko-neretvanske županije. Zagađenost je potvrđena tokom devetog redovnog ispitivanja… »
Na ovoj plaži u Hrvatskoj se ne preporučuje kupanje
Danas 12.09.2024
Na plaži Mlini u Župi dubrovačko more zagađeno je fekalijama, odnosno bakterijom Ešerihija koli (Escherichia coli), pa se kupanje do daljnjeg ne preporučuje, saopcšteno je u četvrtak iz Dubrovačko-neretvanske županije. Kratkotrajno zagađenje fekalijama… »
Na jednoj od najlepših plaža na Jadranu zabranjeno kupanje: More zagađeno fekalijama
Telegraf 12.09.2024
Preporučujemo. Na plaži Mlini u Župi dubrovačkoj more je zagađeno fekalijama, odnosno bakterijom ešerihija koli, pa se do daljnjeg ne preporučuje kupanje, saopšteno je danas iz Dubrovačko-neretvanske županije. Zagađenost je potvrđeno tokom devetog… »
Vesti dana »

„Spavaću u zatvoru, ali uzdignute glave” Bivši predsednik Francuske Sarkozi teško primio sudsku presudu
Dnevnik pre 2 satajoš 52 povezane

Studenti FILUM-a napustili Rektorat u Kragujevcu posle deset meseci blokade
NIN pre 2 satajoš 36 povezanih

Zvezda srušila Dubai u Beogradu: Karter i Moneke blistali, Petruševu zviždala Arena
Nova pre 23 minutajoš 39 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Rojters: Dronovi pogodili ruske luke u Novorosijsku i Tuapseu; Zbog ruskih udara 30.000 ljudi u Černigovu bez struje
RTV pre 1 satjoš 27 povezanih

Vučić sa Guterešom o globalnim temama, Kosovu, regionu, izazovima
Beta pre 34 minutajoš 20 povezanih