Povezane vesti

Milica van sebe zbog Terzinog flertovanja! Šokriana njegovim ponašanjem: Obrukao je celu porodicu!

Milica van sebe zbog Terzinog flertovanja! Šokriana njegovim ponašanjem: Obrukao je celu porodicu!

Alo pre 7 dana
Milica je sada priznala da je jako loše zbog Terzinog flerta sa Sofijom Janićijević, pa je otkrila je da li će ga upisati kao oca svoje ćerke. Milica Veličković progovorila je o budućnosti odnosa sa Borislavom Terzićem Terzom sa kojim čeka dete… »
Trudna Milica Veličković ostavila Terzu, a pod ovim uslovom će biti upisan kao otac deteta: "Prelomila sam..."

Trudna Milica Veličković ostavila Terzu, a pod ovim uslovom će biti upisan kao otac deteta: "Prelomila sam..."

Telegraf pre 7 dana
Preporučujemo. Bivša zadrugarka Milica Veličković, koja je u drugom stanju, javno je odlučila da stavi tačku na vezu sa Borislavom Terzićem Terzom. Razlog za prekid bila je Terzina nedavna interakcija sa atraktivnom učesnicom Sofijom Janićijević… »
Trudna Milica Veličković otkrila sve o raskidu sa Terzom: "Nije mislio na mene dok gledam ovo kod kuće"

Trudna Milica Veličković otkrila sve o raskidu sa Terzom: "Nije mislio na mene dok gledam ovo kod kuće"

Telegraf pre 7 dana
Preporučujemo. Bivša zadrugarka Milica Veličković koja je u drugom stanju, stavila je tačku na vezu sa Borislavom Terzićem Terzom. U utorak, za vreme žurke u Beloj kući, Terza je pokušao da se sakrije od kamera, te je poslao srce Sofiji… »

Vesti dana »