Povezane vesti
SAD sankcionisale 16 saveznika predsednika Venecuele zbog optužbi za ometanje izbora
N1 Info 12.09.2024
Vlada SAD je uvela sankcije protiv 16 saveznika predsednika Nikolasa Madura, optužujući ih za ometanje glasanja i kršenje ljudskih prava. Oni koji su na meti ministarstva finansija uključuju sudije, vođe državnih bezbednosnih snaga i tužioce. Potez je… »
SAD sankcionisale 16 saveznika predsednika Venecuele zbog optužbi za ometanje izbora
Radio 021 12.09.2024
Vlada SAD danas je uvela sankcije protiv 16 saveznika predsednika Nikolasa Madura, optužujući ih za ometanje glasanja i kršenje ljudskih prava. Oni koji su na meti ministarstva finansija uključuju sudije, vođe državnih bezbednosnih snaga i tužioce… »
Vesti dana »
Navršava se 27 godina od početka NATO bombardovanja SR Jugoslavije
Beta pre 33 minutajoš 95 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 25. mart: Sutra smena sunca i oblaka, temperatura do 20 stepeni
Beta pre 3 minutajoš 30 povezanih
Iz Irana stiže preokret kom se niko nije nadao! Novi vrhovni vođa spreman na nezamislivo, dve zemlje hitno ulaze u rat?! Raskrinkan Trampov tajni plan, tačno ovog dana sve staje, eksplozije u Tel Avivu (foto, video)
Blic pre 1 satjoš 24 povezane
Ponovo upozorenje vozačima da ne otvaraju SMS poruke o navodnim prekršajima
Radio 021 pre 1 satjoš 20 povezanih
Ovo je zapravo srušilo cenu nafte! Pogledajte šta se desilo juče u 6.49, samo 15 minuta pre Trampove objave
Blic pre 23 minutajoš 17 povezanih


