Povezane vesti

Španski teniser Rafael Nadal se povukao sa Lejver kupa

Španski teniser Rafael Nadal se povukao sa Lejver kupa

Politika pre 7 dana
MADRID – Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Lejver kupa iako je pre tri nedelje najavio da će igrati na turniru koji se sledeće nedelje igra u Berlinu. "Zaista sam razočaran što moram da kažem da neću moći da se takmičim na Lejver kupu… »
Nadal se povukao sa Lejver kupa

Nadal se povukao sa Lejver kupa

Sportski žurnal pre 6 dana
Rafael nije odigrao nijedan meč od Olimpijskih igara na kojima je već u drugom kolu eliminisan od Novaka Đokovića, a u konkurenciji dublova sa Karlosom Alkarasom ispao je u četvrtfinalu. Španski teniser Rafael Nadal povukao se sa Lejver kupa iako je… »
Nadal odustao od Lejver kupa: ''Veoma sam razočaran...''

Nadal odustao od Lejver kupa: ''Veoma sam razočaran...''

Sportske.net pre 6 dana
Španski teniser Rafael Nadal odustao je od učešća na Lejver kupu, preneli su danas organizatori događaja. "Veoma sam razočaran što neću moći da igram na Lejver kupu u Berlinu sledeće nedelje. To je timsko takmičenje i da bih zaista pomogao timu… »
Ipak ni na Lejver Kupu: Nadal otkazao učešće

Ipak ni na Lejver Kupu: Nadal otkazao učešće

Sport klub pre 6 dana
Očekivao se povratak Rafaela Nadala na teren naredne nedelje na Lejver kupu, međutim, do toga neće doći. Španski teniser je otkazao učešće na egzibicionom turniru u kome je trebalo da nastupi za tim Evrope. Nadal se oglasio saopštenjem koje je… »
Nadal odustao

Nadal odustao

B92 pre 6 dana
Španski teniser Rafael Nadal neće igrati na Lejver kupu 2024. godine. Ljubitelji tenisa su očekivali Rafaela Nadala na Lejver kupu, ali španski teniser tamo neće igrati. Kako je i sam objavio, odustao je od takmičenja na egzibicionom Lejver kupu gde… »
Rafael Nadal saopštio baš loše vesti: "Jako sam razočaran što ovo govorim"

Rafael Nadal saopštio baš loše vesti: "Jako sam razočaran što ovo govorim"

Večernje novosti pre 6 dana
RAFAEL Nadal prolazi kroz jedan od najtežih perioda svoje karijere, a sada je saopštio još jedne loše vesti. FOTO: Tanjug/AP Španski teniser Rafael Nadal je otkazao učešće na egzibicionom turniru "Lejver kup" u kome je trebalo da nastupi za tim… »

Vesti dana »